Komutanların zirvesinde fotoğraf alarmı

Komutanların zirvesinde fotoğraf alarmı
Genelkurmay Başkanı Özel ve kuvvet komutanlarının toplantısı sırasında karagahın bir araçtan gizlice fotoğrafı çekildiği tespit edildi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve kuvvet komutanları, bu sabah Malatya'ya gelerek 2'nci Ordu Karargahı'nda toplantı yaptı.

Malatya'daki 2'nci Ordu Komutanı orgeneral Servet Yörük'ten brifing alan Orgeneral Necdet Özel ve Kuvvet Komutanları yaklaşık 3 saatlik toplantının ardından bir açıklama yapmadan Malatya Erhaç Havaalanı'na geçti. Bu arada 7'nci Ana Jet Üs Komutanlığ'ında ve Kara Hava Alayı'ndaki hareketlilik dikkat çekti. Komutanlar, Malatya'dan Diyarbakır'a geçti.

ŞÜPHELİ OTOMOBİL ARANIYOR

Bu arada Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları, karargahta toplantı yaparken, bir otomobilden gizlice 2'nci Ordu Komutanlığı'nın fotoğrafını çektiği bilgisi polisi alarma geçirdi. Karargahın karşısındaki bir alandan gizlice fotoğraf çekerken nizamiyedeki askerler tarafından fark edilince otomobille uzaklaşan kimliği belirsiz kişinin peşine düşen polis tomobilin kiralık olduğunu saptadı. Kentin giriş ve çıkışlarını tutan polis bu kişiyi arıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com