''Konak Şerbeti''

''Konak Şerbeti''
Germiyan Konağı'nda soğuk algınlığından koruyan, insan vücudunun savunma mekanizmasını güçlendiren ve aynı zamanda insan vücuduna giren mikroplara karşı bağışıklık sistemini güçlendiren "Konak Şerbet"i hazırlanıyor.

Germiyan Konağı'nda soğuk algınlığından koruyan, insan vücudunun savunma mekanizmasını güçlendiren ve aynı zamanda insan vücuduna giren mikroplara karşı bağışıklık sistemini güçlendiren 'Konak Şerbet'i hazırlanıyor.
Germiyan Konağı işletmecisi Salih Gül, bitkiler ve baharat karışımıyla hazırlanan karışımın insanı soğuk alğınlığından koruduğunu belirterek, insan vücudunun savunma mekanizmasını güçlendiren ve aynı zamanda insan vücuduna giren mikroplara karşı bağışıklık sistemini güçlendiren Konak Şerbet'ini müşterilerine sunduklarını söyledi.
Gül, geleneksel olarak yüzyıllardan beri faydası bilinen bitki ve baharat karışımları ile hazırlanan şerbetlerin insanların bağışıklık sistemerini soğuk havalarda güçlendirmeye yardımcı olduğunu ifade etti.
Sizi soğuktan koruyan ve bağışıklık sisteminizi güçlendiren bu mükkemel karışımı sıcak olarak içmek istiyorsanız Germiyan Konağı'na uğramanız yeterli.(M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com