Konferans elektrikten iptal!

Konferans elektrikten iptal!
Afyonkarahisar Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) tarafından28 Şubat tarihinde Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde (AKÜ) düzenlenecek olan ve Emekli Albay Erdal Sarızeybek'in konuşmacı olarak katılacağı konferans, elektrik arızası gerekçesiyle AKÜ Rektörlüğü

Afyonkarahisar Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) tarafından
28 Şubat tarihinde Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde (AKÜ) düzenlenecek olan ve Emekli Albay Erdal Sarızeybek'in konuşmacı olarak katılacağı konferans, elektrik arızası gerekçesiyle AKÜ Rektörlüğü tarafından iptal edildi.
Afyonkarahisar Atatürkçü Düşünce (ADD) tarafından düzenlenecek olan ve konuşmacı olarak emekli albay Erdal Sarızeybek'in katılacağı konferans, AKÜ Rektörlüğü tarafından Ahmet Necdet Sezer Kampusun'deki Abdullah Kaptan Konferans Salonu'ndaki elektrik arızası gerekçe gösterilerek iptal edildi.
ADD Afyonkarahisar Şube Başkanı Salman Korkmaz, AKÜ Rektörlüğü'nün salonu vermekten vazgeçmesine bir anlam veremediklerini belirterek, 'Gerekli izinlerin alınmasının ardından konferansa 2 gün kala Afyon Kocatepe Üniversitesi yetkilileri tarafından herhangi bir gerekçe bildirilmeden salon tahsisinin iptal edildiği derneğe sözlü olarak bildirildi' dedi.
Dernek olarak iptali yazılı olarak istediklerini belirten Korkmaz, 'Gelen bildiride salonun verilmemesindeki gerekçenin elektrik arızası olduğu yazıyordu. Bizde buna karşın resmi iptal gerekçesini bildirmesini istedi. Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü'nce, 27.02.2010 tarihinde derneğe, 26.02.2010 tarih ve 61 sayılı kanun ile 'Ahmet Necdet Sezer Kampusü'nde meydana gelen elektrik arızası nedeniyle 27-28.02.2010 tarihlerinde bakım yapılacağından dolayı Abdullah Kaplan Konferans Salonundaki etkinliğiniz iptal edilmiştir' şeklinde yazı elden tebliğ edildi' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com