Konserlere de sezonluk bilet!

Konserlere de sezonluk bilet!
Futbol seyircisinin alışık olduğu bir uygulamayla konser izleyicileri de tanışacak...

Ankara'da 23 Eylül'de açılan bir eğlence merkezi, müzikseverlere sunduğu ''kombine bilet'' uygulamasıyla, yıl içindeki tüm konserleri tek biletle izleteceğini duyurdu.

İstanbul ve Antalya'nın ardından Ankara'da da faaliyete geçen Jolly Joker'in sahiplerinden İbrahim Sayın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Konserlere kombine bilet'' fikrinin, müşterilerinden gelen indirim ve kapıda sıraya girmeden konserlere öncelikli giriş imkanı gibi isteklerinden yola çıkarak oluştuğunu söyledi. Uygulamanın büyük ilgi gördüğünü ifade eden Sayın şöyle devam etti:

''İki tür kombine bilet satışı gerçekleştiriyoruz. Normal kombine bilet ayakta konser izleme, VİP kombinesi ise bistro tabirini de kullandığımız özel masalardan konserleri izleme imkanı sunuyor. Bu yeniliği İstanbul ve Ankara'da uygulamaya başladık. İstanbul'da bir yılda 180 - 200 konser düzenliyoruz Ankara'da ise bu sayı 100 civarında olacak. Bu sayı fiyatlarda da farklılık yaratacak. Ankara'da normal kombine ücretini 400, VİP 800 TL, İstanbul'da ise normal kombineyi 500, VİP kombine kart fiyatını da 1000 TL olarak belirledik.''

Kombine biletle kimler izlenebilecek?
Konser programları hakkında da bilgi veren Sayın, açıldıkları tarihten bu yana Mor ve Ötesi, Kenan Doğulu ve Duman gibi isimleri Başkentlilere izlettiklerini söyledi.

Sayın, Aralık ayının sonuna kadar ise aralarında Soner Sarıkabadayı, Nev, Pain Of Salvation, White Lion, Fettah Can, Pinhani, Yeni Türkü, Gripin, Gökhan Türkmen, Manga, Nilüfer, Hüsnü Şenlendirici, Emre Aydın, Halil Sezai, Bora Dural, Emre Altuğ, Model, MFÖ, Karmate, Yüksek Sadakar, Feridun Düzağaç, Işın Karaca, Duman, Yaşar ve Levent Yüksel'in de bulunduğu sanatçı ve grupların Jolly Joker sahnesine çıkacaklarını bildirdi.

İbrahim Sayın, bir konserin ortalama fiyatının 30-35 TL arasında olduğunu, kombine bilet sahibi olanların ise tüm konserleri üçte bir fiyata izleyebileceklerini de sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com