Konuğa Öyle Bir Ayar Verdi ki..

Konuğa Öyle Bir Ayar Verdi ki..
Haksever, polisin öğrencilere gösterdiği şiddeti savunan İdris Bal'ı fena bozdu..

NTV'nin usta ismi Oğuz Haksever, polisin öğrencilere gösterdiği şiddeti savunup, gösteriyi eleştiren İdris Bal'ı canlı yayında fena bozdu.

Polise dönük 'orantısız şiddet' eleştirileri NTV ekranlarında masaya yatırıldı. Programa moderatör Oğuz Haksever'in tepkisi damga vurdu.

Öğrencilerin düzenlediği protesto gösterisinin polis tarafından orantısız bir şiddet uygulamasıyla bastırılması NTV'de ilginç bir tartışmaya neden oldu. Beşiktaş-Bursaspor maçı önce yaşanan 'holigan terörü' karşısında öğrencilere gösterilmeyen 'hoşgörünün' gösterilmesi üzerine derinleşen eleştirilerin ele alındığı programa Polis Akademesi Öğr. Görevlisi İdris Bal konuk oldu. Bal, polisin protesto gösterisinde uyguladığı şidetti savununca Oğuz Haksever'den çarpıcı bir tepki gördü.

İŞTE O ANLAR ( VİDEO )

İdris Bal, protesto gösterilerini 'ülkeyi istikrarsızlığa sürükleme amacıyla' yapıldığını söyleyerek söze başaldı. Bal, öğrencilerin gösterisini 'illegal' olarak niteleyip, gösterinin 'organize' olmasını da 'tehlikeli' bulunca Oğuz Hakseverkonuğunu fena bozdu. Bir protesto gösterisinin 'organize' olması kadar doğal bir şeyin olmadığını söyleyen Haksever, 'İllegal gösteri ne demek?' diye sordu. 'Protesto gösterisinin illegal olması ne demektir? Cahilliğimi bağışlayın ama hukukta illegal gösteri diye bir şey yok' diyerek Bal'a tepki gösteren Haksever, konuğunun geri adım atmasını sağladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com