Köpek şampuanıyla banyo

Köpek şampuanıyla banyo
Safiye Soyman'la program yapan Faik Öztürk: "Köpeği olan bir dostumuzda kalmıştık. Banyodan çıktım. Köpek havlamaya başladı. Meğer onun şampuanıyla yıkanmışım"

Bayramın dördüncü günü Kıbrıs Kaya Artemis'te sahneye çıkan Safiye Soyman-Faik Öztürk çifti; şarkıları ve esprileriyle seyirciyi coşturdu. Öztürk; sahnede hayat arkadaşı Soyman'nın zayıflama çabasını anlatarak herkesi güldürdü: "Safiye, Sibel Can'ın akapunkturcusuna gitti. Kulağını ve ayağını deldirdi. Ama sonra evde ne var, ne yok yemeye başladı."

ÜÇ İŞ BİRLİKTE
Öztürk bir anısını da anlattı: "Almanya'da bir arkadaşta kalıyoruz. Evde köpek de var. Banyoya girip yıkandım. Çıkınca köpek havlamaya başladı. Meğer köpeğin şampuanını kullanmışım." Çift; gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Öztürk "Asolist kim?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Bu işler Bülent Ersoy'dan sonra değişti. Assolist Safiye'dir. Bense milleti eğlendirmeye çıkıyorum. Aslında biz üç işi birden yapıyoruz; hem sanat müziği, hem türkü söylüyoruz, hem de stand up yapıyoruz. İzlemeye gelenler keyif alıyor. Bizi ucuza getirmiş oluyorlar."

SAFİYE, DEMİREL 'E BENZER SUSMAZ!
Öztürk;gazetecilerin sorularını yanıtlarken Soyman'ın araya girmesi üzerine "Kendisi Süleyman Demirel gibi, konuşmaya başlarsa susmaz. O yüzden konuşmasın" diye espri yaptı. Öztürk; piyasada türkücü kalmadığını belirterek "Nihat'la İzzet gitti. İbrahim Tatlıses'in durumu ortada. Bir tek ben kaldım" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com