Köprü trafiğinde son durum

Köprü trafiğinde son durum
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki onarım çalışmasına ilişkin kriz masasının aldığı ek tedbirler, trafik akışını rahatlattı.
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde, Anadolu'dan Avrupa yakasına geçişteki 4 şerit tamamen açık bulunuyor. Avrupa'dan Anadolu yakasına geçişte ise trafik halen 2 şeritten sağlanıyor. Vatandaşların, daha önceki günlere nazaran trafikteki yoğunluktan kurtuldukları, rahatlıkla ev ve iş yerlerine gidebildikleri gözleniyor.
 
Bakım çalışması nedeniyle trafiğin artması üzerine toplanan kriz masası ek tedbirlerin uygulanmasına karar vermişti. Ek tedbirler çerçevesinde, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki gişelerde yığılmaların önlenmesi ve şerit disiplininin sağlanabilmesi için, köprüdeki aktif şerit sayısı dikkate alınarak en fazla 6 gişeden araç geçişine izin verilmeye başlandı.
 
Bu arada, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Lojistik Destek Merkezi bünyesinde hizmet veren mobil büfelerin de ihtiyaç duyulan her noktada hizmet sunmaya devam ettiği bildirildi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com