Korkmaz resmen Karabükspor'da!

Korkmaz resmen Karabükspor'da!
Karabükspor, Bülent Korkmaz ile sözleşme imzaladı.

Kardemir D.Ç. Karabükpsor'da Yücel İldiz'in istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevi için daha önce ön anlaşma yapılan Bülent Korkmaz, düzenlenen törenle Karabükspor ile resmi sözleşmeyi imzaladı.

Karabükspor Metin Türker Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine, Kulüp Başkanı Nevzat Şahin, Basın Sözcüsü Ziya Alak, Genel Menajer Seyit İçgül ve bazı yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Bülent Korkmaz, törende gazetecilere yaptığı açıklamada, çok büyük ve önemli bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu bundan sonra Kardemir D.Ç. Karabükspor'un menfaatleri için çalışacağını söyledi.

Takımı uzun süredir takip ettiği için tanıdığını, böyle bir kulübün Türk futbolu için bir şans olduğunu anlatan Korkmaz, "Benden önceki takımın teknik direktörü olan Yücel İldiz hocama ben küçüğü olarak teşekkür ederim. Bu takımda çok önemli başarılar elde etti. Şu anda çok önemli bir süreçteyiz. Bu süreci sakin, sabırlı ve çok çalışarak atlatacağız. Bu kadar önemli ve saygın bir kulübün daha iyi yerlerde olması gerekir. Bizde bunun için çalışarak bütün mesaimizi harcayacağız. Kulüp, şehir, taraftar ve futbolcular olarak bir takım olmalıyız. Başarılar bu bütünlük olduğunda gelir. Bundan sonra her maç bizim için önemli ve kazanılması gerekir. Bir önceki yıldan daha iyi olmalıyız" dedi.

Kulüp Başkanı Nevzat Şahin ise Bülent Korkmaz ile çalışacak olmaktan mutlu olduklarını ifade ederek, "Ben ve arkadaşlarım Bülent Korkmaz'a inanarak, güvenerek bu görevi teyit ettik oda sağ olsun kabul etti. Bizim için Bülent hocamız Türkiye'nin en iyi hocasıdır. Onunla çalışmak bizim içinde kendisi içinde iyi olacaktır. İleride buradan iyi anılarla ayrılır. Taraftarımızın hocamıza bizim inandığımız gibi inanmasını desteklediğimiz gibi desteklemesini, arkasında değil yanında olmasını istiyoruz. Allah bizi ve hocamızı mahcup etmesin'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından Bülent Korkmaz ve Nevzat Şahin törende karşılıklı sözleşmeye imza attı. Korkmaz'ın, Kardemir D.Ç. Karabükspor ile 1 yıl opsiyonlu olmak üzere 2,5 yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com