Korkunç iddia: Çocukları Pazarlıyorlar

Korkunç iddia: Çocukları Pazarlıyorlar
Adana'da maddi durumu kötü ailelerinden bakmak için aldıkları 9-10 yaşlarındaki kız çocuklarını erkeklere pazarladığı iddia edilen, biri karı koca, 3 kişi yakalandı.

Çukurova İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, bir ihbar üzerine 5'i kız 7 çocuk sahibi Fahriye ve Halit Dicle çifti ile Kemal Ayta'yı takibe aldı. Şüphelilerin Adana ve Mersin'de oturan özellikle maddi durumu kötü ailelerin çocuklarını bakmak için aldığı, daha sonra yüksek fiyatlarla erkeklerle cinsel ilişkiye zorladıkları öne sürüldü. Gizlilik içinde çocukları pazarladığı iddia edilen şüphelileri 2 yıl boyunca takip eden jandarma, geçen salı günü 2000 Evler ve Akkapı Mahallesi'ndeki 3 eve operasyon yaptı.

Evlerde zorla tutulan 7 kız çocuğu kurtarıldı. Halit Dicle, Fahriye Dicle ve Kemal Ayta gözaltına alındı. Şüphelilerden Fahriye Dicle'nin, eşi Halit Dicle ile çocukların önünde devamlı ilişkiye girerek, onlardan da erkeklerle aynı şekilde ilişkiye girmelerini istedikleri, çiftin çocukları 5 kızı da aynı şekilde erkeklere pazarladığı iddia edildi. Şüphelilerin ayrıca ilişkiye girmek istemeyen çocukların çıplak fotoğraflarını çektiği, bu fotoğrafları ailelerine göstermekle tehdit ettiği öne sürüldü.

Kurtarılan 7 çocuk, ailelerine teslim edilirken, onlarca kız çocuğunu erkeklere pazarladığı iddia edilen şüpheliler, adliyeye sevk edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com