Köşe Yazarından Ahlaksız Teklif!

Köşe Yazarından Ahlaksız Teklif!
Akşam Gazetesi'nin ünlü köşe yazarı, internette sohbet ettiği 3 erkeği evine çağırarak ahlaksız teklifte bulundu...

BİR ERKEĞİ EVİNE DAVET EDİYOR VE...

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ait bir belge bu.
Belgeye göre, Oray Eğin 30 Aralık gecesi saat 03.00 sularında, internette sohbet ettiği Ömer E. adlı birini evine davet ediyor.
Bu davet üzerine Ömer E., beraberindeki Doğukan T., Kasım T. ve Ali Ş. ile Oray Eğin'in evine geliyor.
Birlikte alkol alıyorlar.
Arkadaşları Doğukan T.'yi, Oray Eğin'in yatak odasına götürüyor.

"BİZE AHLAKSIZ TEKLİFTE BULUNDU"

Sonra evde tartışma çıkıyor.
Tartışmanın niçin çıktığı konusunda tarafların ifadeleri farklı.

Ömer E. ve arkadaşlarının iddiasına göre, Oray Eğin kendilerine "ahlaksız bir teklifte" bulundu. Tartışma bu teklif üzerine çıktı.

EĞİN İSE "GASP" DİYOR AMA ŞİKAYETÇİ DEĞİL

Oray Eğin'in ifadesine göre ise, evine davet ettiği Ömer E. ve beraberindeki 3 erkek, bir süre sonra hırsızlık teşebbüsünde bulundular. Tartışma bunun üzerine çıktı!

Ancak Oray Eğin, Ömer E. ve arkadaşlarından davacı ve şikayetçi olmuyor.

Tarafların tartışmanın niçin çıktığı konusundaki ifadeleri farklı. Ancak olayın dikkat çekici yanı, tarafların birbirlerinden şikayetçi olmamaları.

Belgeyi yorumsuz yayınlıyoruz.

OLAY, EMNİYET KAYNAKLARINA AYNEN ŞÖYLE GEÇİYOR:

30.12.2010 günü saat 08:15 sıralarında haber Merkezinin Sabancı Center önündeki Güvenlik Görevlisi muracatçı şahıs anonsu üzerine Beşiktaş Önleyici Hizmetler Büro Amirliği'ne bağlı ekipler olay yerinden kaçan Ömer ERTUĞRUL, Doğukan TOPÇU,Kasım TOPAL ve Ali ŞAHİN yakalanarak merkezimize teslim edildi.

Konu ile ilgili ifadesi alınan Oray EĞİN; 30.12.2010 günü saat 03:00 sıralarında müşterisi olduğu kafeden tanıdığını Ömer ERTUĞRUL' u internette msn de konuşurken evine sohbet etmeye sohbete devam ederek eğlenerek içki içmek amacıyla davet ettiğini. Ömer ERTUĞRUL ve yanında tanımadığı ismini polis merkezinde öğrendiği Doğukan TOPÇU, Kasım TOPAL, Ali ŞAHİN' i Konaklar Mahallesi Çınar Sokak No:1/13 de bulunan ikametine aynı gün saat 04.00 sıralarında geldiklerini. Beraber biraz alkol aldıklarını ve sabah 06.30 sıralarında Doğukan TOPÇU kendisine midesinin bulandığını kendisini kötü hissetiğini söyleyince Kasım TOPAL, Ali ŞAHİN ve Ömer ERTUĞRUL önce Doğukan TOPÇU' yu lavaboya ardından yatak odasına götürerek yatağa yatırdıklarını.

Kapının altından renkli bir ışığın yandığını görünce yatak odasında kırmızı şeklinde yanan ışığın çekmecesinde bulunan kumandadan devreye sokulduğunu bildiği için çekmecelerinin karıştırıldığı şüphesi ile yatak odasına girmeye çalıştığında içeri almadıklarını. Zorlayarak içeri girdiğinde Ali ŞAHİN' in çekmecesini karıştırdıklarını fark ettiğini ve kontrol ettiğinde 2 adet kol saatinin, 1 adet telefonunun, 1 adet fotoğraf makinesi, 1000 TL nakit parası ve 300 $ dolarının çekmecede bulunmadığını fark ettiğini.

Şahıslara aldığı malzemeleri bırakmalarını yoksa Polisi arayacağını söylediğinde şahıslar malzemelerinin kendilerinde olmadığını söyleyince Polisi arayarak ikametinin kapısını içeriden kilitlediğini. Şahıslar zorla anahtarı elinden almaya çalıştıklarını, bu sırada aralarında arbede olduğunu, Ali ŞAHİN mutfağa giderek elinde meyve bıçağı ile gelerek kendine 'anahtarı vermezsen vururum, korkum yok, bizi bırak' diyerek tehdit ettiğini. Şahıslar tekrar üzerine saldırarak darp etmeye başladıklarını ve gözünde gözlüğü bu arbede sırasında kırıldığını ve arbede sırasında şahıslar kendisine 's.kt.r g.t, or.sp. ç.c.ğ., an..ı s.k.c.ğ.z' (sansürlenmiştir) gibi sinkaflı sözler sarf ederek hakaret ettiklerini. Ali ŞAHİN çekmeceden aldığı saatlerden birini getirerek kendisine 'al işte bırak şimdi bizi' deyince kendisine tüm aldıklarını bırakmalarını söylediğini.

Bunun üzerine Ömer ERTUĞRUL ceketinin cebinden sırayla 1 adet telefonu, 1 adet fotoğraf makinesini, 1000 TL nakit parası ve 300 $ dolarının ve en sonunda Ali ŞAHİN diğer kol saatini getirerek kendisine verdiğini. Şahıslara evden başka bir şey alıp almadıklarını varsa bırakmalarını kendilerinden davacı şikayetçi olmayacağını söyleyerek üzerlerini aradığında üzerlerinde bir şey bulamayınca kapıyı açarak gitmelerini söylediğini. Kapıyı açtığında alarm çalmaya başlayınca Doğukan TOPÇU, Kasım TOPAL, Ali ŞAHİN, ve Ömer ERTUĞRUL kaçmaya başladıklarını. Evde meydana gelen olayda elinde ufak çizikler meydana geldiğini fakat ciddi bir yaralanmasının bulunmadığını, doktora gitmek istemediğini. Evde kendisine ait olan herhangi bir eşya da çalınmadığını, evinde de herhangi bir zarar bulunmadığını.Bu olay ile ilgili Doğukan TOPÇU, Ali ŞAHİN, ve Ömer ERTUĞRUL'dan DAVACI VE

ŞİKAYETÇİ OLMADIĞINI BEYAN ETMİŞTİR.

Konu ile ilgili ifadeleri alınan Doğukan TOPÇU, Kasım TOPAL, Ali ŞAHİN ve Ömer ERTUĞRUL isnat edilen suçlamaları kabul etmediklerini olayın Oray EĞİN' in ahlaksız teklifte bulunmasından dolayı tartışma çıktığını Oray ENGİN' den davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmiştir.

Konu ile ilgili 30.10.2010 günü saat 13.30 sıralarında günün Müracaat Cum. Savcısı Mehmet Ali ERBAY Beye konu anlatılmış talimatları sorulduğunda Hırsızlığa Teşebbüs, Kasten Yaralama, Hakaret ve Tehditten işlem yapılması, ikamette herhangi bir inceleme yapılmasına gerek olmadığı, bıçak için el koymaya gerek olmadığı şahısların ifadelerinin alınarak merkezimizden salıverilmesi hazırlanan Tahkikat Evrakının İkmalen gönderilmesi talimatlarını vermiştir. Arz ederim."

C. Z.
Levent Polis Merkezi Amiri V.
Komiser

Habervaktim

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com