Kovulma Olayının Perde Arkası!

Kovulma Olayının Perde Arkası!
Bekir Coşkun olayı yılan hikayesine döndü. Altaylı'dan ilginç bir açıklama geldi..

Adını Afrika’daki bir ada ülkesinden alan, 12 yıldır Teşvikiye Milli Reasürans Çarşısı’nda faaliyet gösteren Cafe Zanzibar'dayız. Beşiktaş, CSK Sofya maçını izlemek üzere zaman geçiriyoruz. Stata yakın diye de Milli Reasürans Çarşısı’ndaki Cafe Zanzibar'ı tercih etmişiz. Cafe tıklım tıklım dolu. Bırakın oturmayı nefes almak bile mümkün değil.. Biraz bekledikten sonra kapının giririşinde bir masaya oturuyoruz. Maçın saatini beklerken yemek yiyoruz. Tam o sırada Fatih Altaylı, eşi Hande Altaylı ve Murat Bardakçı Zanzibar'a giriyor ama yer yok. Kapıda doğal olarak da bizim masanın yanında yer bekliyorlar. O gün de internet sitelerinde Bekir Coşkun'un kovulduğu haberleri yazıyor... Genç bir muhabir olarak ayağa kalkıp, bir okur olarak büyük bir heyacanla nedir bu Bekir Coşkun olayı? diyorum... Altaylı ne dese beğenirsiniz?

'Bekir abi ayrılmadı, ayrılmayacak. Kovulması da sözkonusu değil'.
O zaman bu haberler nerden çıktı? diye soruyorum?

Yanıt aynen şöyle: ''Eşim Hande ile Cunda adasında birlikte ailece tatil yaptık. İsterseniz Hande'ye sorun. Bekir abi referandum öncesi izin istedi. Ben de bu dönemde olmaz abi yanlış anlaşışır dedim. Referandum sonrası da 15 gün izin verdik yazmayacak.. O sitenin bana özel bir gıcıklığı var'...diyor

Bu yanıtın üzerine, 'Bekir Coşkun o zaman, henüz bana tebligat yapılmadı şeklinde haberleri doğrular yönde açıklama yaptı' dedim.

Bu kez de Altaylı, 'Bunu Bekir abiye sorun. Büyük yazarların hepsi psikopat. Egoları yüksek adamlar. Neden böyle bir açıklama yaptı inanın bilmiyorum' dedi.

Altaylı'nın bu açıklamasından üç gün sonra Bekir Coşkun Habertürk'ten kovuldu.
Acaba Altaylı, gerçekten bilmiyor muydu, yoksa haberi yok muydu?

FİNANSGÜNDEM

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com