Köy korucusu dehşet saçtı

Köy korucusu dehşet saçtı
Bitlis'in Tatvan ilçesinde köy korucusu alacak davası yüzünden etrafa rastgele ateş etti.

Bitlis'in Tatvan ilçesinde, bir gönüllü köy korucusu, alacak verecek nedeniyle sorun yaşadığı kişinin oto bakım servisine giderek etrafa rastgele ateş etti.
 
ETRAFA RASTGELE ATEŞ ETTİ
 
Alınan bilgiye göre, alacak verecek meselesi nedeniyle yaşandığı belirtilen olayda, Tatvan'a bağlı Çekmece köyünde gönüllü köy koruculuğu yapan D.B, yanına kalaşnikof silahını alarak Tatvan Küçük Sanayi Sitesi'nin yan tarafındaki bir oto bakım servisine gitti. D.B, burada etrafa rastgele ateş açtı
 
ALACAK VERECEK MESELESİ
 
Olayda ölen ya da yaralanan olmadığı öğrenildi. Olay yerine giden Tatvan Kaymakamı Süleyman Yılmaz, saldırganı teslim olması konusunda ikna etti. Kaymakam Yılmaz, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın alacak verecek meselesinden çıktığını belirterek şunları söyledi:
 
SORUŞTURMA BAŞLATILDI
 
''Çekmece köyünde gönüllü köy koruculuğu yapan D.B, alacak verecek meselesinden dolayı sabah silahıyla birlikte oto bakım ve onarım servisine gelerek sağa sola 3 el ateş etmiş. Yapılan ateş sonucunda herhangi bir üzücü durum yaşanmadı. Olayı duyduğumuzda buraya geldik ve D.B'yi silahını bırakması için ikna ettik. D.B, silahıyla beraber güvenlik güçlerine teslim oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.''
 
Öte yandan olayın yaşandığı mevkide geniş güvenlik önlemi alınırken, Bitlis-Tatvan karayolu yaklaşık 1 saat trafiğe kapatıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com