“KÖYDES projesi ile köylerimizinyol sorununu çözdük”

“KÖYDES projesi ile köylerimizinyol sorununu çözdük”
Vali Özdemir Çakacak, Banaz ilçesinde İl Özel İdaresi tarafından yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.İl Genel Meclisi Başkanı Ali İhsan Uzun ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Ecemiş ile birlikte Banaz ilçesine bağlı Öksüz ve Susuz k

Vali Özdemir Çakacak, Banaz ilçesinde İl Özel İdaresi tarafından yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.İl Genel Meclisi Başkanı Ali İhsan Uzun ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Ecemiş ile birlikte Banaz ilçesine bağlı Öksüz ve Susuz köyleri arasındaki yolda yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Özdemir Çakacak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl genelinde yolu asfalt olmayan köyün kalmadığına belirten Vali Özdemir Çakacak, şunları kaydetti “KÖYDES projesiyle yol sorununu çözdük. Ekiplerimiz aşırı sıcaklar rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Biz de bu çalışmaları hem denetlemek hem de görevli personelimize moral vermek için inceleme gezileri düzenliyoruz. Bugün Öksüz köyünden başlayarak Susuz köyüne kadar yapılan 7 kilometrelik ikinci kat asfalt çalışmalarını yerinde inceledik. 4 kilometrelik yol tamamlanmış olup geri kalan 3 kilometresi de Cumartesi günü tamamlanacak.
Ayrıca Pazar günü itibari ile Banazköy – Çamsu Köyleri arasındaki 16 kilometrelik yolun ikinci kat asfaltının yapımına başlayacağız. Bu yolun tamamlanması ile birlikte ekiplerimiz Kavacık köyüne geçerek burada 4 kilometre ikinci kat asfalt yapımına geçecek. Böylelikle bir haftalık bir süreçte Banaz ilçemizde 27 kilometre ikinci kat asfalt yolun yapımını tamamlayacağız” dedi.
İncelemenin ardından Vali Özdemir Çakacak Öksüz Köyü İlköğretim Okulu bahçesinde köy halkı ile de sohbet etti.
Köy halkının sıkıntılarını dinleyen hizmeti vatandaşın ayağına götürmek için eldeki imkanları sonuna kadar kullandıklarını belirterek, “Vatandaşımız her türlü hizmeti almaya layıktır. Bizim görevimiz vatandaşın ihtiyacı olan hizmeti ayağına kadar götürmektir. Şehirdeki vatandaşımız ne hizmet alıyor ise köylerimizdeki vatandaşlarımızın da aynı hizmeti almasının gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com