Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı

Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı
Eşme Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği olağan birlik meclisi toplantısı gerçekleştirildi.

Eşme Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği olağan birlik meclisi toplantısı gerçekleştirildi.
Eşme Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen meclis toplantısında encümen üyeliği seçimleri yapıldı. Kaymakam Ömer Sağlam'ın da katıldığı toplantıda encümen üyeliklerine Turgay Kılıç ile Ali Yayla, Tuncay Peker ve Osman Yaşar seçildi. Kaymakam Ömer Sağlam, birlik encümeni olarak bir yıl süreyle görev yapacak üyelerin seçiminin demokratik bir ortamda gerçekleştirildiğini belirterek toplantıya katılanlara teşekkür etti.
Bugün öğle saatlerinde yapılan toplantıya Eşme Kaymakamı Ömer Sağlam'ın yanı sıra il genel meclisi ve Eşme Belediye meclisi üyeleri, köy muhtarları ve davetliler katıldı.
Toplantıda AK Parti ve CHP'li İl Genel Meclisi üyeleri, birlik encümenine seçilebilmek için yarıştı. Seçimler sonunda encümen üyeliğine AK Partili üyeler Ali Yayla ve Turgay Kılınç seçildiler. Köy muhtarları arasındaki seçimi ise Tuncay Peker ile Osman Yaşar kazandı. Eşme Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği encümen üyeliğine seçilen 4 üye bir yıl boyunca görev yapacak. Toplantı sonunda encümen üyeliğine aday olup seçilemeyenler encümen üyesi seçilen arkadaşlarını tebrik etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com