Köylüler Kurdu İşkenceyle Öldürdü

Köylüler Kurdu İşkenceyle Öldürdü
Kurdu canlı olarak yakalayan köylüler, sopa geçirerek ağzından ve ayaklarından bağladıkları hayvanı önce dövdüler sonra köpeklere parçalattılar.

Erzurum'un Karayazı İlçesi Değirmenkaya Köyü'nde meydana geldiği iddia edilen vahşet hayvanseverleri dehşete düşürdü. Vahşet görüntüleri izleyenlerin adeta kanın donduracak cinsten.

Paylaşım sitelerinde yayınlanan videoya göre kurdu canlı olarak yakalayan köylüler, sopa geçirerek ağzından ve ayaklarından bağladıkları hayvanı önce dövdüler sonra köpeklere parçalattılar.

Hayvanları Koruma Kanunu'na göre bunu yapanların yargılanmayıp çok düşük bir ceza alarak kurtulacak olmasına hayvan hakları savunucuları tepki gösterdi.

Paylaşım sitesinde görüntüleri yayınlayan Semra Şimşek, sitede düştüğü notta, "Bu kişiler tespit edilse bile Kabahat işlemiş olacaklar, yasak yerde sigara içmek veya yere tükürmek ile eşdeğer. 300 - 400 TL gibi bir para cezası alacaklar. Bu parayı da taksitle ödeyecekler, belki de ödemeyecekler. Hayvanları Koruma Kanunu daha ne kadar bu vahşeti kabahat olarak görmeye devam edecek? Hayvanları Koruma Kanunu ne zaman Türk Ceza Kanunu kapsamına girecek ve bu işkenceciler yargı önüne çıkacak" şeklinde görüşünü yazdı.

O SAHNELERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com