Kral Teklifi Neden Kabul Etmedi?

Kral Teklifi Neden Kabul Etmedi?
Hakan Şükür, evine gelen Polat'tan 'iade-i itibar' istediyse de görevi kabul etmedi. “Ne yaptığınız belli değil” restini çeken Şükür'ün Sezgin'le çalışmak istemediği de vurguladı.

Başkan Adnan Polat, çok zor bir günü geride bıraktı... Bir Fatih Terim’di bir Hakan Şükür’dü derken itibarını iyice zayıflattı... Çünkü Terim de Şükür de Polat’a öyle konuşmalar yaptı ki, ne görev kabul ettiler ne de kendisine ve mevcut yönetime inanmadıklarını dile getirerek adeta şamar attılar...

Her şey öğleden önce başladı. Polat ve yönetici Murat Yalçındağ, sportif direktörlük teklifini iletmek üzere Hakan Şükür’ün Florya’daki evine gitti. Ağırlıklı olarak Şükür’ün Adnan Sezgin’le çalışmak istemediği için ayak sürttüğü iddia edildi.

ESKİ DEFTERLERİ AÇTI
Polat ve Yalçındağ, Galatasaray’ın menfaatlerinden dem vursa da, Hakan Şükür, kendisinin ve eski takım arkadaşlarının takımdan nasıl uzaklaştırıldıklarını hatırlatarak, “Hem kendim hem de arkadaşlarım için iade-i itibar istiyorum. Onlara da görev verin” dedi, sonra da Polat’ın planlarını dinledi.

ÖNCE SEZGİN SONRA TERİM
Fakat dinledikleri Şükür’ü kesmemişti. Çünkü önce sportif direktörlük teklifi yapılmış, sonra Adnan Sezgin’in altında çalışması istenmiş, dün de bu durum “Fatih Terim’in yardımcısı ol” teklifine dönüştürülmüştü. Bu da kabul görmeyince Polat, “O zaman seni Terim’in üzerinde sportif direktör yapalım” dedi.

VE KRAL PATLIYOR
İşte bu son sunum, Şükür’ün tepesini attırıyordu. Kral, “G.Saray için her zaman her yerde varım. Ancak sizin ne yaptığınız belli değil. Bu yüzden görev kabul etmiyorum. Samimi değilsiniz” diyerek yönetimi eli boş gönderiyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com