Kralın ailesi Antalya'da

Kralın ailesi Antalya'da
Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz El Suud'un ailesi Antalya'ya geldi.
Özel uçakla Antalya Havaalanı'na inen aile, lüks otomobiller ile Kral Abdullah'ın Antalya Limanı'nda demirleyen lüks yatı Prince Abdülaziz'e yerleşti. Ailenin bavullarını taşımak için ise 5 kamyon kiralandı.
 
Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın ailesi akşam saat 21.00 sıralarında özel uçakla Antalya Havaalanı'na indi. Aile için havaalanında 20 lüks otomobil, bavulları için ise 5 adet kamyon hazır bekletildi. Uçağın inmesiyle birlikte otomobiller ve kamyonlar güvenlik kontrollerinin ardından havaalanının A Kapısı'ndan içeri alındı. Girişte bavulları taşıyacak kamyonların tek tek plakaları alınırken, şoförler ve taşıyıcılar ise x-ray cihazından geçtikten sonra içeri alındı.
 
DÜĞÜN İÇİN GELDİLER
 
55 kişilik kraliyet ailesi, uçağın inişinden yaklaşık 15 dakika sonra lüks otomobiller ve korumalar eşliğinde hızla havaalanından ayrıldı. Kraliyet ailesi Kral Abdullah'ın Antalya Limanı'nda demirleyen Prince Abdülaziz adlı lüks yatına doğru konvoy eşliğinde hareket ederken, dikkat çekmemek için güzergah üzerinde herhangi bir önlem alınmadığı görüldü. Düğün için geldikleri ve yaklaşık 20 gün Türkiye'de kalacakları bildirilen aile lüks yata yerleşti. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com