Kral'ın da Seks Kasedi Varmış!

Kral'ın da Seks Kasedi Varmış!
İsveç Kralı Gustaf'la ilgili iddialara bir yenisi daha eklendi...

İsveç kralı Carl Gustaf'ın başı yeniden, eski seks skandalları ile derde girdi. İsveç'te gece kulübü patronu Mille Markovic, elinde Kral Carl Gustaf'ın fahişelerle birlikte olurken çekilmiş görüntüleri bulunduğunu iddia etti.

Club Power (Güç Kulübü) adlı gece kulübünün sahibi eski boksör ve mafya üyesi Mille Markovic, kitapta geçen fuhuş iddialarının yalan olmadığını savundu ve “Elimdeki video kayıtları iddialarla ilgili hiçbir şüpheye yer vermeyecek” açıklamasında bulundu.

'Kimse ciddiye almadı ama elimde görüntüler var'
1995 yılında, ünlü aktörlere, fuhuş yaparken ve kokain kullanırken çekilmiş görüntüleriyle şantaj yaptığı gerekçesiyle hapse giren Markovic, “Kralın gerçekte nasıl birisi olduğunu yıllardır söylüyordum ama kimse beni ciddiye almadı. Şimdi elimde görüntüler var. Ancak tekrar hapse girmemek için bu görüntüleri dikkatli kullanacağım” dedi.  İsveç Kralı'nın gece kulüplerinde fahişelerle birlikte olduğu ve ünlü şarkıcı Camilla Henemark ile aşk yaşadığı iddialarının yer aldığı “Gönülsüz Kral” adlı kitap ay başında yayınlandığında tüm dünyada ses getirmiş, eşine sadakati ve ince ruhluluğuyla bilinen Kral'ın imajı sarsılmış ve iddiaları yalanlayamamıştı.

kral_seks.jpg

Fuhuşun cezası 6 ay
Uzmanlarsa, bu iddiaların doğruluğunun kanıtlanması halinde ülkenin birçok cevap bekleyen soruyla karşı karşıya kalacağını söylüyorlar. İsveç'te fuhuş yasak ve 6 ay hapis cezası var. Eğer fuhuş iddiaları doğrulanırsa, Kral'a nasıl bir ceza uygulanacağı ve kadınlara kamu bütçesinden ödeme yapılıp yapılmadığı da tartışma konusu olacak. (Milliyet)
 


 


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com