Krasic: "Kim olduğumu herkes görecek"

Krasic: "Kim olduğumu herkes görecek"
Krasiç, kendisine ödenen paranın hakkını vereceğini belirtti.

Sezon başında Juventus'tan transfer edilen ancak bekleneni veremeyen Milos Krasic, Fenerbahçe Dergisi'nde yer alan röportajında önemli açıklamalar yaptı.

İşte Sırp yıldızdan satır başları;

Ben, ilk defa sakatlandım. Yaşadığım sakatlıktan sonraki 2-3 haftalık süreç çok önemliydi. Sakatlıktan sonra, % 100'ümü sahaya yansıtamadım ancak şu an hazırım. Aykut Hocam'la da konuştuk ve karşılıklı birbirimize olan güvenimizi dile getirdik. Uzun yıllar bu kulüpte kalmak istiyorum.

Beni ciddi bir rakamla aldıklarını biliyorum ve bu paranın hakkını vermek istiyorum. Sahaya çıkıp oynayarak herkese kendimi kanıtlamak istiyorum. Kötü bir periyot yaşadım ama bu geride kaldı.

Takım içindeki uyum, arkadaşlık; başarıyı getirir. Takımda saha içinde birbirine yardımcı olma duygusu ne kadar hâkimse, o kadar daha iyi bir grafik çizilir. Ben hiçbir şekilde kötü bir enerji almadım. Böyle bir takımın ve böylesine kaliteli oyuncuların hedefi her zaman şampiyonluk ve kupadır. Tabii ki çok iyi çalışmamız ve konsantre olmamız gerekiyor. UEFA Kupası'nda oynamak kolay değil ve biz şu an için iyi bir performans sergiliyoruz. Her maçın ayrı bir önemi var ve oynayacağımız her maçı tek tek düşünmeliyiz. Ligde de aynı şekilde, bu kadroyla ve bu kapasiteyle zirvede olmamız gerek. Onu da elde edip şampiyonluk yaşayacağız.

Biz önce taraftarımız için, sonra kendimiz için oynuyoruz. Şu an çok forma şansı bulamadım ama buraya büyük bir transfer olarak geldim ve hiç merak etmesinler; ben Milos Krasic'in kim olduğunu herkese izleteceğim. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com