Kredi Kartına Taksitle Fuhuş!

Kredi Kartına Taksitle Fuhuş!
Nakit parası olmayan müşterilerine kredi kartına 10 taksit yapıyor..

Adana'da fuhuş yaptığı ve fuhuşa yer sağladığı iddiasıyla gözaltına alınan 'Ballı Betüş' lakaplı 28 yaşındaki B.K.'nın, nakit parası olmayan müşterilerine kredi kartına 10 taksit yaptığı ortaya çıktı.

Adana'da polis, kendisini çevresinde iş kadını olarak tanıtan B.K.'yı takibe aldı. Son model cipi, yazlık evi, oturduğu villası ve lüks bir semtte işyeri olan genç kadının, zengin müşterilere hizmet verdiği, isteyen kişilerle kokain partisi sonrası cinsel ilişki, isteyen kişilerle ise seks aletleri ile ilişkiye girdiği belirlendi.

500-750 TL arasında ücrete kredi kartına 10 taksit
B.K.'nın ayrıca lüks bir semtte açtığı iç giyim mağazasını çalıştırdığı ortaya çıktı. Genç kadının çevresinde, 'arkadaşım' diye tanıttığı kadınları da zengin işadamlarına 500- 750 lira arasında ücretlerle pazarladığı, nakit parası olmayanlara ise işyerindeki pos makinesinden kredi kartı ile para çekerek, 10 taksit yaptığı iddia edildi.

'Saatlik, seferlik, gecelik'
B.K.'nın isteyen kişilere kendini ve arkadaşlarını, 'saatlik, seferlik ve gecelik' adı altında pazarladığı, özellikle işlerin azaldığı Ramazan ayında normal fiyatının dörtte bir fiyatına fuhuş yaptıkları iddia edildi.

20 ayrı adrese baskın
Polis, yaptığı 6 aylık çalışmanın ardından geçen çarşamba günü, 20 ayrı adrese baskın yaparak, B.K.'nın da aralarında bulunduğu 11'i kadın, 14 kişiyi gözaltına aldı. Sorgulamalarda telekızların herkesle ilişkiye girmedikleri, tanıdığı kişilerin referansı ile buluştukları öğrenildi. Kadınların bazılarının telekızlık yaptığından ailesinin haberinin olmadığı, işe gider gibi sabah evden çıkıp akşam döndükleri iddia edildi. Şüpheliler, ifadelerin tamamlanmasının ardından, 'Fuhşa yer sağlamak, fuhuş ve fuhşa aracılık etmek' suçlaması ile adliyeye sevk edildi.

Nöbetçi mahkeme şüphelilerden B.K.'nın da aralarında bulunduğu 8 kişiyi tutukladı. Diğer şüpheliler ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com