Kritik Açıklama: Trabzonspor'un Şampiyon Olmasını İstiyorum!

Kritik Açıklama: Trabzonspor'un Şampiyon Olmasını İstiyorum!
TBMM Başkanı ve AKP'den Karabük milletvekili adayı Mehmet Ali Şahin, ilginç açıklamalar yaptı!..

Son haftalara girilirken iyice kızışan şampiyonluk yarışı hakkında, TBMM Başkanı ve Akp'den Karabük Milletvekili adayı olan Mehmet Ali Şahin ilginç açıklamalarda bulundu.

TBMM Başkanı ve Karabük AKP Milletvekili adayı olan Mehmet Ali Şahin, seçim gezilerini sürdürürken, son haftalarda gergin bir ortam haline gelen şampiyonluk yarışına değindi.

Şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe'nin hafta sonu Karabükspor deplasmanında oynayacağı maç öncesi açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Şahin, "Trabzonspor'un ipi en önde göğüslemesini arzu ediyorum" dedi.

Karabükspor'un Onursal Başkanı olan Mehmet Ali Şahin, "Ben Karabükspor'un futbolun gerekleri neyi icap ettiriyorsa onu sahada ortaya koyacaklardır. Kimin olacağını kimin olmayacağını karar vermek üzere saha çıkmayacaklarına, futbollarını oynayacaklarına ve bu yılın en flaş takımlarından olan Karabükspor'un bu önemli maçlarda hem Fenerbahçe hem de Trabzon maçından gerçekten centilmence oyun sergileyerek, futbolun oyunun en güzel yönlerini göstereceklerine inanıyorum.

Daha öncede açıklamıştım yeniden açıklamada da mahsur görmüyorum, bu sene Trabzonspor'un ipi en önde göğüslemesini arzu ediyorum. Ama bu bir yarıştır, şimdiden belli değildir. Çünkü çok çekişmeli bir lig maratonunu izliyoruz. İkisi aynı puanda gidiyor sadece averajla biri önde biri arkada. Karabükspor herhalde oynayacağı oyun ile şampiyonu belli edecek diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com