Küçük aklınca ROK’u parlatıyor!..

Küçük aklınca ROK’u parlatıyor!..
Yandaş medyanın ‘amiral gemisiyim’ modlu gazetesi Yeni Şafak’ın yazarlarından Cem Küçük, gazetecilik yapmak yerine bir PR firmasında çalışsaydı muhtemelen çok daha başarılı olurdu. Özellikle tavsiyemiz de ‘Subliminal Reklam’ departmanı!..

Küçük, özellikle yazısının son kısmındaki iddialarıyla ROK'a çakmaya çalışırken, adeta rok PR'ı yapıyor. Gündeme sürekli spor programlarındaki seviyesiz "anırma" tartışmalarıyla gelen Rasim Ozan Kütahyalı 'neymiş meğer'(!) dedirtti.

Cem Küçük, yeni medyada ''Galatasaray klanlığı'' bayrağını tutarsız yaklaşımlarıyla Rasim Ozan Kütahyalı'nın aldığını söylüyor. Küçük, “Hasta derecede Galatasaraylı” olarak tanımladığı Rasim Ozan hakkında şu yorumu yapıyor:

''Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım söz konusu oldu mu mangalda kül bırakmayarak, benim düşmanlığım Ergenekon'a diyen  ROK, konu Galatasaray çıkarları oldu mu niye bu Ergenekonvari zihniyetlerle yani Ünal Aysal ve İnan Kıraçla yan yana durabiliyor?''

Cem Küçük’ün, yakın arkadaşı Rasim Ozan Kütahyalı'ya çakar gibi yaparken aslında açıkça PR'ını yaptığı gözlerden kaçmıyor. Sürekli yaptığı seviyesiz çıkışlarıyla kamuoyunun gündemini meşgul eden yeni yetme medya maymunu Rasim Ozan'a sıkletinin üzerinde bir anlam yükleme çabası yazının bütününde rahatsız edici düzeyde…

Karşınızda neresinden tutsanız elinizde kalacak bir ROK varken, Küçük kendisini pek şirin eleştirmeyi(!) tercih ediyor. Her fanatik baba çocuklarına taraftar zıbını vb. eşyalar edinir. Bu da gayet insancıl bir durumdur. ‘Kendini kaybetme’ asla hali bu ifadelerle anlatılamaz. Bunun için pek yapmacık bulduğumuz o ifadeler de şu şekilde:

“ROK benim arkadaşım ama mesele Fenerbahçe olunca kendisini kaybediyor. Yeni doğan ikizlerine Galatasaray zıbını giydirecek kadar fanatik.”

Küçük, “Başbakana çok yakın” dediği ROK için “Ünal Aysal'ın siyasi danışmanı” ve “Yeni Türkiye'nin yılmaz savunucusu” güzellemelerinde bulunmaktan da geri kalmıyor.

Cem Küçük’ün “ROK PR’ı” olarak gördüğümüz yazısının tamamını buradan okuyabilirsiniz.
(KKE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com