Küçük Bir Odaya Kapatıp Sorguladılar!

Küçük Bir Odaya Kapatıp Sorguladılar!
Haydar Baş'ın bir televizyon kanalında Peygamberimizle ilgili söylediği söze itiraz etmesi yüzünden canlı yayında dayak yiyen seyirci hayatını zor kurtamış...

Mesaj TV'de Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, Mesaj TV'deki Eko Analiz programında hükümetin ekonomik programı hakkında eleştirilerini, İslam ve Müslümanlıkla ilgili konularla da desteklemesi sırasında peygamberimiz Hz. Muhammed'e 'Muhammed' demesi stüdyoda bulunan bir konuğun gösteriği tepki hastanede bitti.

TRT'nin ulaştığı Sıddık Yıldız isimli vatanda, "ben dini bir sohbet zannederek oraya gittim. Orada ayet hadis bilgileri öğrenmekti niyetim” dedi. O kanalı da öyle bildiğini söyleyen Yıldız, Haydar Baş'ın ifadelerine dayanamadığını ve “Peygamberimize söylediği sözden dolayı şeytana uydun” dediği anda bir anda etrafının çevrildiğini söyledi.

Sıddık Yıldız, sandalyeler arasına nasıl sıkıştırıldığını, ısrarla yüzüne vurulduğunu dile getirirken yaşananları anlatırken baygın bir vaziyette götürüldüğü bir hastanede başına gelen ilginç olayı da anlattı.

SIDDIK YILDIZ'IN ANLATTIKLARINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CANLI YAYINDA DAYAK SAHNESİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com