Küçük kız çocuklarına fuhuş tezgahı!

Küçük kız çocuklarına fuhuş tezgahı!
Sinop’ta gece 02.00 sıralarında yapılan “ DİFANA “ kod adlı operasyon sonrası ortaya çıkan bazı gerçekler ürkütücü...

Sinop İl Emniyet müdürlüğüne bağlı 100 polis tarafından aynı anda eş zamanlı olarak 15 ayrı eve yapılan baskında ortaya çıkan sonuçlara göre, çocuk denilecek yaştaki kız çocuklarının şüpheliler tarafından fuhuşa sürüklendiği belirlendi.

Polis tarafından bu evlere yapılan baskınlarda ise 1 adet toplu tabanca ve bu tabancaya ait 5 adet mermi ile 2 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi. Ayrıca, 1 adet dizüstü bilgisayar ve 5 adet bilgisayar kasası da baskınlarda ortaya çıkarken, şüphelilerin ev ve üzerlerinde yapılan aramalarda 6 gram esrar maddesi altın ve ziynet eşyası,1850 TL fuhuştan sağlanan para ve cep telefonları ile sim kartlar da ele geçtiği belirtildi.

Polis fuhuş yaptırılan 15 ile 16 yaşındaki kız çocuklarını ailelerine teslim edilmesini sağladı. Öte yandan bu kız çocuklarının civar il ve ilçelerden değil de özellikle Sinop merkez’den olmaları büyük dikkat çekti.

Bilindiği üzere “ DİFANA “ kod adlı polis baskınında yakalanan şüphelilerden 6’sı tutuklanarak Sinop E tipi kapalı Cezaevi’ne konulmuş, yabancı uyruklu 2 bayan da sınır dışı edilmişti. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com