"Küçük olsun benim olsun devri kapanmalıdır"

"Küçük olsun benim olsun devri kapanmalıdır"
Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Volkan Turgut, Kütahya'da yaklaşan yeni yıl öncesi her kesimin daha yapıcı, çözüm odaklı, Kütahya'nın yararını düşünen ve toplumsal sorunlar karşısında yol gösteren politikaların takipçisi olma

Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Volkan Turgut, Kütahya'da yaklaşan yeni yıl öncesi her kesimin daha yapıcı, çözüm odaklı, Kütahya'nın yararını düşünen ve toplumsal sorunlar karşısında yol gösteren politikaların takipçisi olma noktasında kararlı olmaları gerektiğini önemle vurguladı. Turgut, ayrıca; 'Küçük olsun benim olsun' bakışıyla bir yere varılamayacağını anlayıp, 'büyük olsun Kütahya'nın olsun' düşüncesiyle hareket etmemiz gerekiyor”dedi.
'HER KÜTAHYALI KENDİ MUHASEBESİNİ YAPMALI'
Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Volkan Turgut, yaklaşan 2011 yılı öncesi Kütahya'da her kesimin kendi içinde bir muhasebe yapması gerektiğini söyledi.
Turgut, toplumsal mesajlar vermek yerine sorunlara bulunacak çözümlerin bir parçası olunması hususunun önemli olduğuna dikkat çekerek, sorunsuz Kütahya'nın daha çabuk gelişeceğini ifade etti.

'KÜTAHYALILAR ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASI OLMALI'
Gelişen Kütahya'da insanların refah ve huzur içinde yaşayacağını belirten KÜGİAD Başkanı Volkan Turgut, konuşmasında şu önemli noktalara değindi:
'Toplumsal sorunlar karşısında çözümün değil, sorunun bir parçası olmanın dönemi artık kapanmalıdır. Herkes kendi içinde bir muhasebe yapmalı ve dünyanın küçüldüğü, ticaretin sınır tanımadığı, girişimin önündeki engellerin kalktığı bir çağda vizyonlarımızı olabildiğince geniş tutmalıyız. Kütahya'da yaklaşan yeni yıl öncesi her kesimin daha yapıcı, çözüm odaklı, Kütahya'nın yararını düşünen ve toplumsal sorunlar karşısında yol gösteren politikaların takipçisi olma noktasında kararlı olması önemli bir noktadır.'

'KÜÇÜK OLSUN BENİM OLSUN DEVRİ KAPANMALIDIR'
Kütahyalıların gelişen ve değişen dünya gerçekleri karşısında geniş düşünmlerinin Kütahya'nın gelişmesi ve kalkınması açısından faydalı olacağını vurgulayan Turgut; 'Bu noktadan yola çıkarak, artık 'küçük olsun benim olsun' bakışıyla bir yere varılamayacağını anlayıp,'büyük olsun Kütahya'nın olsun' düşüncesiyle hareket etmemiz gerekiyor.”dedi.
Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı A.Volkan Turgut, 2011 yılına Kütahya'nın yepyeni bir soluk ve yepyeni bir enerji ve yepyeni bir anlayışla girmesi gerektiğini belirterek; 'Ekonomide rekabet edebilmek adına potansiyellerimizin tamamını birlik ve beraberlik içinde harekete geçirmek zorundayız' şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com