Küfür ve istifa şoku!

Küfür ve istifa şoku!
Almanya maçı öncesi TFF bir toplantı yaptı. Toplantının gündem maddesi değişmesi istenen 58. maddeyle ilgili.

Kulüpler Birliği ve bütün kulüpler bu maddenin değişmesi için imza vermişti. Fakat sonrasında Kulüpler Birliği Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş Kulübü adına imzasını geri çekti. Toplantıda bu tartışıldı. Toplantıda iş neredeyse kavgaya varmış hatta küfürler havada uçuşmuş. Federasyon yönetiminde 58. maddenin değişmesini isteyen yöneticiler, "Kulüplere söz verildi. Yine sözümüzü yiyecek miyiz" demiş. Maddenin değişmesini istemeyen yöneticiler ise "Ne sözü verildi? Biz maddenin değiştirilmesini istemiyoruz" diye bağırmış.


Ortam iyice gerilince Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar "Zaten biz yeterince yıprandık. Emanet ata binen tez inermiş.  Biz bu işi yürütemeyeceğiz galiba. Baksanıza halimize. Hepimiz istifa edip kongre kararı alalım" demiş ve küfürleşmeyi, kavgayı önlemiş.
Federasyon istifaya hazırlanırken bu konuya Ankara'dan, Kabine'den bir isim tarafından müdahale edilmiş. "Almanya, Azerbaycan ve play-off maçları var. Zaten ortalık karışık. Bir dinamit de siz atmayın" demiş. Futbol Federasyonu Başkanı ve yöneticileri şimdilik istifadan vazgeçmiş. Fakat Aydınlar'ın istifada kararlı olduğu ve Hırvatistan maçları sonunda istifa edebileceği konuşuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com