KÜGİAD'ın eğitim ihalesi BEMAR'ın

KÜGİAD'ın eğitim ihalesi BEMAR'ın
Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği’nin (KÜGİAD) Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından başarılı bulunan ve desteklenen “KÜGİAD 20. yılında 20 yeni girişimci yetiştiriyor” adlı projesinin en önemli etabı olan eğitim ilahesi sonuçlandı.

Kütahya Genç İşadamları ve Yöneticileri Derneği’nin (KÜGİAD) Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından başarılı bulunan ve desteklenen “KÜGİAD 20. yılında 20 yeni girişimci yetiştiriyor” adlı projesinin en önemli etabı olan eğitim ilahesi sonuçlandı. 

Eğitim anlaşmasını Bemar A.Ş. ile imzalayan KÜGİAD’ın projesinde girişimci eğitimleri 17 Haziran’da başlayacak. Eğitim protokolu geçtiğimiz günlerde dernek binasında KÜGİAD Başkanı Mithat Delen, Başkan Yardımcısı Naime Göker Ekim ve Bemar Kariyer Kurucu Müdürü Emel Özmal arasında imzalandı.

KÜGİAD Başkan Yardımcısı Naime Göker Ekim, ”Projemizin en önemli etabı olan eğitim ihalesini sonuçlandırdık ve Bemar A.Ş. ile sözleşme imzaladık. 17 Haziran’da başlayacak olan Girişimcilik eğitimleri ve akabinde de dış ticaret eğitimleri verilecek. Bunun yanında proje kapsamında 20.yılımıza özel etkinler de yapacağız. Faaliyetlerimizi anlatan ve derneğimize hizmet veren değerli yönetim kurulunu anlatan iki ayrı dergi çıkaracağız. Kurumsal kimlik anlamında da yenilenme sürecini tamamladık”dedi.

"ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ"
KÜGİAD’ın tepeden tırnağa yenilendiğini hatırlatan Ekim, ”KÜGİAD tepeden tırnağa faklı bir misyon ve vizyon ile yeniler değerleri görsellikle de bunu tamamlayarak kendini marka şehir Kütahya 2023 vizyonunda yer edinmek için çalışmalarına başladı. KÜGİAD Kütahya’nın en önde giden STK’larından birisidir ve 2023 vizyonunda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecektir. Yetiştireceğimiz 20 genç girişimci arkadaşımızı eğitimin yanı sıra çeşitli aktivitelerle destekleyeceğiz. Onları değişik illerdeki sanayi kuruluşlarına götürerek ufuklarını açmalarına yardımcı olacağız. Düzenleyeceğimiz sinema günleri ile girişimcilik anlamında deneyim kazandıran filmleri de beraber izleyeceğiz. Gençlerimize eğitim ve ufuk açma noktasında bütün gerekenleri yapacağız ve Kütahya’nın eksik olan girişimcilik ruhunu gidereceğiz. İyi işler ekip işidir ve Kügiad olarak biz iyi bir ekibiz” diye konuştu.

"ÖNEMLİ BİR PROJEYE İMZA ATTIK"
İmza protokolü sonrasında konuşan KÜGİAD Başkanı Mithat Delen, ”20. yılımızda çok güzel bir projeye imza attık. Bu proje komisyonunda başarı gösteren tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Bemar Kariyer A.Ş. ile bu eğitim programlarını tamamladıktan sonra Kütahya’ya yeni ve genç girişimciler kazandıracağız” diye konuştu.

Bemar Kariyer A.Ş. Kurucu Müdürü Emel Özmal ise projenin eğitim ayağında prestijli bir misyon üstlendiklerini belirterek, ”Bizim için bu iş çok büyük bir prestij oldu. Çünkü kurumsallaşma yapısında yol kat etmiş bir kurumla iş yapmak daha da fazla prestij kazandırıyor. Öğrencilerin topluma kazandırılmasında köprü rolünde olacağımız için çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com