Kula: "Saraçoğlu iddialarını ispat edemezse müfteridir ve yalancıdır”

Kula: "Saraçoğlu iddialarını ispat edemezse müfteridir ve yalancıdır”
Yörük ve Türkmen Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı ve eski MHP İl Başkanı Nihat Kula, AKP Kütahya Belediye Başkan Aday Kamil Saraçoğlu'nun 'Bazı MHP'liler AKP'ye oy verecek' yönündeki iddialarını ispatlamasını istedi.

Milliyetçi Hareket Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve ülkücü hareketin emrinde olduklarını belirten Kula, hiçbir zaman ülkücü hareketin ve milliyetçi politikaların dışına çıkmadıklarını söyledi.

Kula, “AKPBelediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu’nun beyanatını izlediğimde gerçek milliyetçiliğin tarifini yapan Saraçoğlu’nun kendi söylemleri ile çeliştiğini gördüm. Saraçoğlu vatan ve millet sevgisi olanların AKP'ye oy vermesini gerektiğini söylerken Başbakan Erdoğan ise her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söylüyor. Kamil Saraçoğlu’nun açıklamaları bulanık suda balık avlamaya benziyor. Ben AKP’nin Kütahya’da seçimi kaybedeceklerini ve kaybetme telaşı ile sağa sola çamur ve iftira attığını düşünüyorum. Ben açıkca söylüyorum bizler milliyetçi hareketin birer alperenleriyiz, gönül eriyiz. Teşkilatım bize ne emir verirse ben ordayım. Saraçoğlu hangi ülkücünün kendisine manevi destek verdiğini açıklasın. Eğer açıklamazsa onu Kütahya’nın vicdanına bırakıyorum ve daha başkan olmadan yalancı başkan olduğunu ifade edeceğim. Saraçoğlu iddialarını ispat edemezse müfteridir ve yalancıdır” ifadelerini kullandı. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com