Külotunu gösterdi, disipline sevk edildi

Külotunu gösterdi, disipline sevk edildi
Danimarka Futbol Milli Takımı futbolcusu Nicklas Bendtner, Portekiz maçında attığı ikinci golden sonra külotunu göstererek reklam yaptığı gerekçesiyle UEFA disiplin kuruluna sevk edildi.
İkinci golü attıktan sonra saha kenarına koşarak, şortunu aşağı indiren ve içindeki külotundaki Paddy Power yazısını gösteren Nicklas Bendtner'e ceza verileceği bildirildi. Tepkiler üzerine Bendtner, külotundaki yazıyı göstermekteki amacının reklam olmadığını, kendisine şans getiren birkaç külotu bulunduğunu, ikinci golü attığı için külotunu şans getirdi diye gösterdiğini söyledi. Bendtner, "Ben şort şeklinde külot giyiyorum. Maçlarda şansım iyi giderse formamı aşağı indirip külotumu gösteriyorum. Bu ilk kez olan bir şey değil. Yaptığımın aptalca bir şey olduğunu kabul ediyorum. UEFA'nın beni disiplin kurulana sevk etmesine üzüldüm" dedi.
 
ŞU ANDA GALATASARAY'I DÜŞÜNMÜYORUM
 
Galatasaray'ın transfer listesine aldığı ve Avrupa Şampiyonası'ndan sonra İstanbul'a götürmek istediği öne sürülen Bendtner, şu anda Galatasaray'ı değil, sadece Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olmayı düşündüğünü belirterek, "Ben şu anda bu konuyu düşünmek istemiyorum. Sadece Danimarka ve Avrupa Şampiyonluğunu düşünüyorum. Ama Portekiz maçında iki gol atmak ve kendimi göstermek çok güzel. Daha da başarılı olup kendimi daha iyi göstererek bana olan ilgiyi arttırmak istiyorum" diye konuştu.
 
Danimarkalı oyuncu için Arsenal'ın 40 milyon Euro istediği, ancak pazarlığa açık olduğu bildirildi. Bendtner'in Galatasaray'dan yıllık 20 milyon Euro maaş talebinde bulunduğu ayrıca boş zamanlarında İngiltere'de okuyan oğlu Nicholas'ın yanına gidip gelebilmek için de kendisine ücretsiz bir özel uçak tahsis edilmesini istediği Galatasaray'ın da taleplere sıcak baktığı öne sürüldü. Danimarka medyası, Bendtnere istediği parayı verecek çok az Avrupa kulübü olduğunu yazdı.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com