"Kültür Mozağini Oluşturacağız"

"Kültür Mozağini Oluşturacağız"
Türkiye Değişim Hareketi Partisi (TDH) Kütahya İl Başkanı Erciyes Akçay yaptığı basın toplantısında sevgiyi ve bilgiyi ön plana çıkaracaklarını, kimseyi ötekileştirmeden toplumun her kesimini kucaklayarak, Türkiye'nin mozaiğini en iyi şekilde yansıtacak

Türkiye Değişim Hareketi Partisi (TDH) Kütahya İl Başkanı Erciyes Akçay yaptığı basın toplantısında sevgiyi ve bilgiyi ön plana çıkaracaklarını, kimseyi ötekileştirmeden toplumun her kesimini kucaklayarak, Türkiye'nin mozaiğini en iyi şekilde yansıtacaklarını ifade etti.

Erciyes, Gediz'de Demokratik Sol Partisin'den (DSP) istifa edip kendi partilerine katılan Mehmet Başer ile yol haritalarını beraberce çizmeye karar verdiklerini belirterek, Gediz başkanlığına atadıkları Başer ile Gediz'de örgüt çalışmalarına başladıklarını kaydetti. Türkiye Değişim Hareketi Partisi (TDH) Kütahya İl Başkanı Erciyes Akçay 17 Ocak Pazar günü İzmir'de iktidar yolunda İzmir buluşması mitinginin olacağını, Kütahya Degişim Hareketi olarak oval ofisten seslenip Sarıgül ve yandaşlarını İzmir'e sokmayın tehditlerine rağmen en yüksek katılımla orada olacakarının altını çizdi. Erciyes İzmir Bornova meydanından en 50000 kişi ile katılımın olacağına inandığını İzmir'den tüm Türkiye'ye dalga dalga yayılacaklarını da özellikle belirtti.
Erciyes bu vesile ile emekten yana, alın terinden yana, özgürlüklerden yana, barıştan yana, insan haklarından yana, varlıktan ve bereketten yana tüm Kütahyalıların 2010 yılının bereketli ve sorunsuz bir yıl olmasını canı gönülden dilediğini de sözlerine ekledi.(M.AKSU)Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com