Kulüpler Arası Halkoyunları İl Birincilikleri Sonuçlandı

Kulüpler Arası Halkoyunları İl Birincilikleri Sonuçlandı
Kütahya Dumlupınar Kapalı Spor Salonun'da 27 Mart Cumartesi günü kulüpler arası halkoyunları il birinciliği yarışmaları düzenlendi.

Kütahya Dumlupınar Kapalı Spor Salonun'da 27 Mart Cumartesi günü kulüpler arası halkoyunları il birinciliği yarışmaları düzenlendi.
Kütahya Dumlupınar Kapalı Spor Salonun'da 27 Mart Cumartesi günü kulüpler arası halkoyunları il birinciliği yarışmaları düzenlendi. Düzenlenen yarışmalara toplam 19 ekip katıldı. Yarışmalar; küçükler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde ayrı ayrı düzenlemeli ve düzenlemesiz olarak gerçekleştirildi.
Yarışmaya minikler stilize dalında; Tavşanlı Halk Eğitim merkezi, Linyit İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü, Kütahya Gençlik Derneği Gençlik ve Spor Kulübü ve Kütahya M.E.M Spor Kulübüleri yarıştılar. Yarışma sonunda minikler stilize dalında Linyit İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Tavşanlı Halkı Eğitim Merkezi ikinci ve Kütahya M.E.M Spor Kulübü üçüncü oldu. Yarışmaların hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle Kütahya halkı yarışmalara yoğun ilgi gösterdi.
Yıldızlar stilize dalında Kütahya Gençlik Derneği Gençlik ve Spor Kulübü tek başına katıldığı için yarışmada birinci olarak seçildi.
Gençler stilize dalında; Kütahya Folklor Araştırma Derneği Spor Kulübü ve Gençlik Merkezi Spor Kulübü katıldı. Yapılan yarışmanın sonunda Kütahya Folklor Araştırma Derneği Spor Kulübü birinci olurken, Gençlik Merkezi Spor Kulübü ise ikinci olrak yarışmayı tamamladı.
Minikler geleneksel dalında; Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, Linyit İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü, Kütahya M.E.M Spor Kulübü ile Kütahya Gençlik Derneği Gençlik ve Spor Kulübü birbirleri arasında yarıştılar. Yapılan yarışma sonunda; Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Linyit İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü ikinci olurken Kütahya M.E.M Spor Kulübü ise üçüncü oldu.
Yıldızlar geleneksel dalda Kütahya Folklor Araştırma Derneği Spor Kulübü birinci olurken, Kütahya Gençlik Derneği Gençlik ve Spor Kulübü ise ikinci olarak yarışmayı bitirdi.
Gençler geleneksel dalında; Tavşanlı E.M.L. Gençlik ve Spor Kulübü, Kütahya Folklor Araştırma Derneği Spor Kulübü ve Simav Anadolu Teknik Lise ve Teknik Endüstri Meslek Lisesi yarıştı. Yarışma sonunda; Tavşanlı E.M.L. Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Kütahya Folklor Araştırma Derneği Spor Kulübü ikinci olurken Simav Anadolu Teknik Lise ve Teknik Endüstri Meslek Lisesi ise üçüncülüğe hak kazandı.
Büyükler geleneksel dalında; Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü, Kütahya Folklor Araştırma Derneği Spor Kulübü ve Gençlik Merkezi Spor Kulübü yarıştı.Yarışama sonunda; Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Kütahya Folklor Araştırma Derneği Spor Kulübü ikinci, Gençlik Merkezi Spor Kulübü üçüncü oldu.
Büyükler stilize dalında, Kütahya Folklor Araştırma Derneği Spor Kulübü tek başına yarıştığı için yarışmayı birinci olarak tamamladı.(M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com