Kumar masasında karışık ilişkiler!

Kumar masasında karışık ilişkiler!
Özel sektör temsilcisi Şenel Canik, ihale dağıtan Savunma Sanayii'nin 2 görevlisiyle kumar masasında çektirdiği bir fotoğrafı internete koydu.

Kumar masasındaki çok ilginç fotoğraf…
 
Masada, Savunma Sanayii'nin 2 görevlisiyle kurumdan iş alan özel şirketin yetkilisi var
 
O özel şirketin yönetiminde ise Savunma Sanayii eski müsteşarı olan AKP eski milletvekilinin olması, karışık ilişkileri gösteriyor. ''Bu nasıl iş'' dedirtiyor...
 
İşte Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk’ün haberi:
 
“Yönetimde eski AKP milletvekili var
 
Modern Piyade Tüfeği'nin, tasarım anlamında desteğe ihtiyacı olduğu gerekçesiyle silahla ilgisi olmayan bir şirket devreye sokuldu.
 
O şirketin yönetim kurulunda Savunma Sanayii'nin eski Müsteşarı ve eski AKP Milletvekili bulunuyor. Bitmiyor, elime bir fotoğraf ulaşıyor. Bakıyorum birisi, o şirketin MKE'de silah projesiyle ilgili çalışma yapan yetkilisi. Yanında bulunan iki kişi ise Savunma Sanayii Müsteşarlığı adına bu silahın kalite kontrolünü yapacak komisyonun başkanı ve üyesi.
 
Fotoğrafları olamaz mı? Olabilir. Her halde siz silah üzerine çalıştığını sanıyorsunuz. Onlar, bir kumarhanede... Orada kim ne kazandı, ne kaybetti bilemem ama bu fotoğraflar, Kırıkkale'deki fabrika çalışanları için çok şey ifade ediyor. Bu yakınlığı, silahın MKE'den alınıp özel sektöre kaydırılacağının işareti olarak görenler var.” (CTK)
 
Haberin tamamı Sözcü gazetesinde…

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com