Kumarhaneye Hayırlı Olsun Baskını!

Kumarhaneye Hayırlı Olsun Baskını!
Yeni açılan kumarhaneye baskın düzenleyen polis, 16'sı kadın 35 kişiyi gözaltına alındığı baskında çok sayıda kumar malzemesi ele geçirdi...

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, Sanayi Mahallesi'nde bir adreste kumarhane açılışı yapılacağı ihbarını aldı. İhbar üzerine harekete geçen ekipler, sanayi görünümlü işyerinin yakın bir yerinde pusu kurarak baskın anını beklemeye başladı.

ŞAŞIRTAN BASKIN
Polislerden ikisi müşteri kılığında kumarhaneye girerek kumarhane işletmecilerine 'hayırlı olsun' dedi. İçeride kumar oynatıldığı kesinleşince operasyon için düğmeye basıldı. İçeri giren polisler kumar oynatan şahısları da şaşırttı. Kumarhane işletmecilerinin yeni açılan kumarhaneye polislerin bu kadar kısa sürede baskın yapmasına şaşırdıkları öğrenildi. Baskında kumar oynadıkları ve oynattıkları iddia edilen 16'sı kadın toplam 35 kişi gözaltına alındı. Baskın sırasında 1 adet rulet masası, 10 bin adet oyun pulu ve çok sayıda kumar malzemesi ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar ile birlikte ele geçirilen malzemeler Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Emniyete malzemeleri kumarhane baskınında gözaltına alınan bazı şahısların taşıdığı gözlendi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com