Kumarlıtaş'dan Fuar Hastanesi'ne teşekkür ziyareti

Kumarlıtaş'dan Fuar Hastanesi'ne teşekkür ziyareti
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 3 aydır şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri için ücretsiz tedavi uygulayan Özel Fuar Hastanesi Başhekim Ali Ertan Ercan’a teşekkür ziyaretinde

Özel Fuar Hastanesi Başhekimi Ali Ertan Ercan, bu ülkenin şehit ve gazi ailelerine sahip çıkmanın bir borç olduğunu belirterek, “Bu uygulamamız Afyonkarahisar için geçerli. Tüm şehit ailelerinin birinci derece yakınları, Kıbrıs gazileri dışındaki malül gazilerin anne, baba, eş ve çocukları bu uygulamamızdan faydalanabilirler” diye konuştu.

Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ise, şehit ve gazi yakınlarının kamu hastanelerinde ve üniversite hastanelerinde öncelik hakkı ve katılım payı ödememe haklarının olduğunu ancak özel hastanelerde böyle bir zorunluluğun olmadığını aktardı.

Bu uygulamanın aslında vicdani bir sorumluluk olduğunu ifade eden Kumartaşlı, “Ülke ve bayrak uğruna savaşırken hayatlarını kaybeden şehitlerimizin geride bıraktıklarına ve ülkesi için uzuvlarını veren gazilerimiz ve yakınları için yapılan bu uygulamadan biz çok gururlandık ve onurlandık. Biz bunun için teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Fuar Hastanesi Başhekimi Ali Ertan Ercan’a teşekkür plaketi sundu. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com