KÜMAŞ - DPÜ arası sanayi işbirliği yapılacak

KÜMAŞ - DPÜ arası  sanayi işbirliği yapılacak
Kütahya Manyezit İşletmeleri Sanayi (KÜMAŞ) Genel Müdürü Hüseyin Gürcan ve Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Cicavoğlu, DPÜ Rektörü Prof.Dr.Ahmet Karaaslan’ı ziyaret ederek, işbirliği konusunda görüşmelerde bulundular.


    Kütahya Manyezit İşletmeleri Sanayi (KÜMAŞ)  Genel Müdürü Hüseyin Gürcan ve Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Cicavoğlu, DPÜ Rektörü Prof.Dr.Ahmet Karaaslan’ı ziyaret ederek, işbirliği konusunda görüşmelerde bulundular.
 Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ahmet Karaaslan: “KÜMAŞ’ın Üniversitemize sağladığı imkanlara teşekkür ediyoruz”dedi. Rektör Karaaslan sözlerini şöyle sürdürdü: “ Üniversite-Sanayi İşbirliği ile Üniversitemizin katkıları ve fabrikanın da öğrencilerimize staj ve istihdam imkanları sağlanması konularında mutabık kaldık. KÜMAŞ 65 milyon dolar ihracat gerçekleştiren, Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasına 384.cü olarak girebilme başarısı gösteren gurur duyduğumuz bir sanayi kuruluşumuzdur. Bu başarıyı yakalayan Genel Müdür Hüseyin Gürcan ve Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Cicavoğlu’nu içtenlikle tebrik ederim”dedi.
 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com