Kupa Foster'ın Oğlu Can'a

Kupa Foster'ın Oğlu Can'a
En yakın arkadaşlarından Defne Joy'un kaybıyla adeta yıkıldıklarını kaydeden Acun Ilıcalı, konuşmakta zorlanınca yürekleri burkan bir final yaşandı.

Defne Joy Foster ölümünden sonra Yok Böyle Dans'ın yayına devam edip etmeyeceği konusunda tartışmalar sürerken, Acun Ilıcalı 13 Şubat pazar gecesi programa son noktayı koydu. Geçen hafta hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın, ölümünden bir hafta önce elendiği dans yarışması 'Yok Böyle Dans' geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, Günaydın yazarı Yüksel Aytuğ'a, programın, planlanan tarihten bir hafta önce final yapacağını açıklamıştı.

Programında başında, Yok Böyle Dans'ın sunucusu Acun Ilıcalı Defne Joy Foster için bir konuşma yaptı. En yakın arkadaşlarından birinin kaybıyla adeta yıkıldıklarını kaydeden Ilıcalı, konuşmakta zorlanınca sözü jüri üyelerine devretti.

Ancak jüri üyelerinden Saba Tümer ve Tan Sağtürk de duygularını gizleyemedi ve gözyaşları sel oldu aktı.

Defne Joy Foster'in saygıyla anıldığı programda, Defne'nin dansları ve jüri ile diyaloglarından oluşan bir mini klip yayınlandı.

İşte o anda stüdyoda kimse gözyaşlarını tutamadı.

Programın finalinde ise yarışmayı kazanan isim Azra Akın oldu.

Yarışmada son üçe Eda Taşpınar, Pascal Nouma ve Azra Akın kaldı. Performanslarını sergileyen yarışmacılardan Eda Taşpınar 3'üncü olurken, Pascal Nouma ise 2'nci oldu.

Birinciliği ilan edilen Azra Akın, partneriyle birlikte büyük sevinç yaşadı.

Yok Böyle Dans projesinin Foster'ın adıyla yaşayacağını ifade eden Ilıcalı, "3 finalistimizle bir toplantı yaptık, üçüde kazanacakarı kupayı Defne Joy Foster'ın minik oğlu Can Kılıç Yılmaz'a vermeye karar verdiler. Bu minik Can'a annesinden kalan bir hatır olacak, çünkü hepimizin ortak fikri bu kupayı Defne'nin hakettiği idi. Kim kazanırsa ödülü sevgili Can'a verecekti" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com