Kur'an Kursunda Mezuniyet Töreni Düzenlendi

Kur'an Kursunda Mezuniyet Töreni Düzenlendi
Malatya’da Kireç Ocağı Cami’sinde Kur’an-ı Kerim öğrenen öğrenciler için hediyeli mezuniyet programı düzenlendi

Malatya’da Kireç Ocağı Cami’sinde Kur’an-ı Kerim öğrenen öğrenciler için hediyeli mezuniyet programı düzenlendi.
Orduzu Beldesi’ndeki Kireç Ocağı Camii’nde gerçekleştirilen dönem sonu mezuniyet törenine; İl Müftü Vekili İhsan Mesut Akbaş, Diyanet Sen Malatya Şubesi Sekreteri Şükrü Gezen, Din Görevlileri Eğitimciler Derneği’ni temsilen Tahsin Özerdal, Meşale Derneği’ni temsilen Yakup Alnıak, Kireç Ocağı Camii Din Görevlisi Mehmet Emin Yağmur, kursa katılan öğrenciler ve aileleri katıldı.
175 çocuk ve gencin katıldığı yaz dönemi Kur’an kursu sonunda düzenlenen program Kur’an-ı Kerim’in okunması ile başladı.
Programda konuşan Kireç Ocağı Camii Din Görevlisi Mehmet Emin Yağmur, “Gecemizi gündüzümüze katıp, imanlı nesiller yetiştirmek adına sorumluluk üstlendik. Kayıtlara baktım, 25 defa da piknik programı düzenlemişiz. Kur’an-ı Kerim, hutbe okuma ile Peygamberimizin hayatı konularında öğrenciler arasında yarışmalar düzenledik. Dereceye girenlere çeşitli hediyeler veriyoruz ” dedi.
Daha sonra programa katılan yetkililer, dereceye giren öğrencilere başta tablet bilgisayar olmak üzere çeşitle hediyeler verdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com