''Küresel Genç Vizyon Derneği'' kuruldu

''Küresel Genç Vizyon Derneği'' kuruldu
Kütahya'da, Küresel Genç Vizyon Derneği (KÜGEV) kurularak, başkanlığına İbrahim Yacan getirildi.

Kütahya'da, Küresel Genç Vizyon Derneği (KÜGEV) kurularak, başkanlığına İbrahim Yacan getirildi.
Yacan, yazılı açıklamasında, 20 Ekim'de kurulan ve merkezi Kütahya olan derneğin, Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan yerlere şube ve temsilcilik açabileceğini bildirdi.
Başkan Yardımcılığına Onur Dülger, Genel Sekreterliğe Muhammed Ali Karakaş, Saymanlığa İsmail Demir'in getirildiği, Hüseyin Ak, Ahmet Hüsrev Kurum ve Harun Karakaşlı'nın üye sıfatıyla yönetimde bulunduğunu belirten Yacan, şunları kaydetti:
''Çoğu dernek sadece isimde kalırken KÜGEV hızlı ve iddialı şekilde yola çıkıyor. Gençliğin dinamizmini Kütahya'da çeşitli sosyal projelerle buluşturmayı hedefleyen derneğimizde gençlerin heyecanı dikkati çekiyor. Tüm gençleri bizimle birlikte hareket etmeye davet ediyoruz. Gençlik kavramı, geçmişten geleceğe tüm sosyal ve kültürel olgulara dinamizm veren bir hareketin kristalleşmiş bir tezahürü olarak karşımızda durmaktadır. Bu nedenle gençlik duruşunu ve enerjisini, insanlığa sunulmuş en büyük hediye, geleceğe de yapılmış en büyük yatırım olarak görmekteyiz.
Tüm bu gerçekliğin farkına varmış, sosyal ve kültürel yaşamın koşusuna ayak uydurmak isteyen duyarlı gençler olarak KÜGEV adı altında teşkilatlanmış bulunmaktayız. Başarıyı, ulaşılacak son durak değil bitmeyen bir yolculuk olarak görmekteyiz ve amaçlarımız doğrultusunda emin adımlarla yürüyen gençlik oluşturmak için elimizden gelenin bir fazlasını yapmaya hazırız.''


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com