Kursiyerlerin fotoğrafları görücüye çıkıyor

Kursiyerlerin fotoğrafları görücüye çıkıyor
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından fotoğraf sergisi açılacağı bildirildi.

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi (HEM) tarafından fotoğraf sergisi açılacağı bildirildi.
Fotoğraf çekimi kursu kursiyerleri tarafından 17 Şubat Cuma günü Halk Eğitim Merkezin’de açılacak sergiye ve kursa ilişkin açıklama yapan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celalettin Tospatlı, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde ilk defa açılan fotoğraf çekimi kursunun, 28 Kasım’dan bu yana devam ettiğini ve kurs sonunda 15 kişinin belge almaya hak kazandığını kaydetti.
Kursun çok verimli geçtiğini ve kursiyerlerin çekmiş olduğu fotoğraflarla sergi açmaya karar verdiklerini anlatan Tospatlı, “Kurs çok verimli geçmiş olup kurs esnasında Bolu-Abant-Gölcük’e bir gezi düzenlenmiş ve fotoğraf çekimi uygulaması yapılmıştır. Kurs sonunda Usta Öğreticimiz Tuğba Esentepe önderliğinde, kursiyerlerimizin çekmiş olduğu fotoğraflardan oluşan bir sergi düzenlenmesine karar verilmiş olup, 17 Şubat Cuma günü Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi’nde saat 14’te açılışı yapılacaktır. Bir hafta boyunca açık kalacak sergide toplam 60 tane fotoğraf sergilenecektir. Sergimize tüm halkımız davetlidir” dedi.
Öte yandan Tospatlı, yakın bir zamanda ikinci fotoğrafçılık kursunun açılacağı müjdesini vererek, kayıtların devam ettiğini bildirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com