'Kurt mağdurları'na ziyaret

'Kurt mağdurları'na ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya 1. sıra adayı Şeref Han, Simav İlçe Başkanı Kasım Öner ve partililerle birlikte, Simav'a bağlı Çulhalar köyüne giderek, geçtiğimiz çarşamba akşamı kurdun saldırısı sonucu hayatını kaybeden Şerife Erkip ile halen Küta

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kütahya 1. sıra adayı Şeref Han, Simav İlçe Başkanı Kasım Öner ve partililerle birlikte, Simav'a bağlı Çulhalar köyüne giderek, geçtiğimiz çarşamba akşamı kurdun saldırısı sonucu hayatını kaybeden Şerife Erkip ile halen Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesi'nde tedavisi devam eden ağır yaralı Kezban Kartalmış'ın ailesini ziyaret ederek başsağlığı ve geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Ziyarette Şerife Erkip'in damadı Mehmet Beler ile yaralı Kezban Kartalmış'ın oğlu Abdurrahman Kartalmış ile görüşen CHP'liler, taraflara olaydan duydukları üzüntülerini anlattı, ölen Şerife Erkip'e Allah'tan rahmet, yaralı Kezban Kartalmış'a da acil şifalar temennisinde bulundular.
Kurt mağduru aileler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, 'Bu anlamlı ziyaret acılarımızı biraz olsun hafifletti. Sizden başka bizi hatırlayan siyasiler olmadı. Telefonla bile olsa başınız sağ olsun, Allah acil şifalar versin, geçmiş olsun diyen siyasilerimiz çıkmadı' dediler.
CHP Kütahya 1. sıra adayı Şeref Han ve Simav İlçe Başkanı Kasım Öner başkanlığındaki heyet, daha sonra güzergah üzerindeki köylere de uğrayarak köylülerle görüştü. CHP heyeti 21 asırda böyle bir yoldan köye ulaşmaktan duydukları üzüntüyü dile getirdi.
İktidara gelmeleri halinde ilk yapacakları işin Simav-Bursa yolunu standart hale getirmek olacağını kaydeden CHP heyeti, mağdur durumdaki çiftçinin, köylünün ve üreticinin durumunu iyileştirmek suretiyle yaşadıkları sıkıntılı günlere son vermek istediklerini kaydetti.
Dağırtlılar CHP heyetini sıcak karşıladı. Heyetin sözlerini sık sık alkışlarla kesen köylüler, geçim sıkıntısı çektiklerini, özellikle hayvancılık hususunda hükümetten son derece şikayetçi olduklarını dile getirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com