Kürtçe Küfürlü Şaka Kanlı Bitti!

Kürtçe Küfürlü Şaka Kanlı Bitti!
Şaka olsun diye 'Kürtçe küfür' öğreten aşçı bıçaklandı..

BURSA'nın merkez Nilüfer İlçesi'nde bir restoranın mutfağında çalışan kadının, aşçının kendisine 'Gel' anlamına geldiğini söyleyerek öğrettiği Kürtçe küfürü bulaşıkçıya söylemesi bıçaklı kavgaya neden oldu. Bulaşıkçı tarafından bıçakla yaralanan aşçı 30 yaşındaki Yurdalan Şahan hastaneye kaldırılırken, bulaşıkçı 49 yaşındaki Ziyettin Çağlar gözaltına alındı.

KÜRTÇE KÜFÜR KELİMESİ
Çalı Mahallesi'ndeki bir restoranda aşçı olarak çalışan Yurdalan Şahan, yardımcısı 30 yaşındaki Feride B.'ye şaka olsun diye, 'Gel' demek anlamına geldiğini söylediği Kürtçe küfür kelimesini öğretti. Kürtçe kelimenin 'gel' demek olduğunu sanan Feride B., bu kelimeyi aynı restoranda bulaşıkçı olarak çalışan Ziyettin Çağlar'a söyledi.

TEDAVİ ALTINA ALINDI
Kürtçe küfrü duyan Ziyettin Çağlar, Feride B.'ye 'Bu kelimeyi sana kim öğretti?' diye sordu. Feride B.'nin, Yurdalan Şahan'ın öğrettiğini söylemesi üzerine Ziyettin Çağlar bu kez Yurdalan Şahan ile tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Ziyettin Çağlar eline geçirdiği bıçakla aşçı Yurdalan Şahan'ı göğsünden ve kalçasından bıçakladı. Yurdalan Şahan, çağırılan 112 Acil Servis ambulansı ile Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ziyettin Çağlar polis tarafından gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturmaya başlandı.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com