Kurtlar Vadisi AKP'nin yayın organı gibi!

Kurtlar Vadisi AKP'nin yayın organı gibi!
Kurtlar Vadisi Pusu, AKP'nin iç ve dış politikada uyguladığı bütün politikaları televizyon ekranlarına taşıyor. Ergenekon, Balyoz ve Suriye gibi konularda ‘kahraman’ Polat Alemdar, hep iktidarın çizgisinde... İşte dizinin son marifeti

Kurtlar Vadisi Pusu, Suriye’de isyancıların yanında ‘saf’ tuttu ve Suriye Devlet Ordusu’nu ‘Elinde pala, çocukları katleden, çember sakallı şeriatçılar’dan oluşan bir yapı olarak gösterdi. Dizinin önceki günkü bölümünde, ‘kahraman’ Polat Alemdar, Suriye’ye ‘derin devlet’ tarafından gönderildi ve Esad’a bağlı bir komutanı öldürmekle görevlendirildi. Esad’ın komutanı ‘Sakallı ve elinde palayla’ dolaşan biri olarak tanıtıldı ve isyancılardan birisini palayla ‘doğradı’.

GERÇEK: İSYANCILAR KATLİAMCI

Yurt, geçen haftalarda birinci sayfasında, isyancıların tekbir getirerek Esad’a bağlı askerleri nasıl kurşuna dizdiğini fotoğraflarıyla göstermişti. Kurtlar Vadisi Pusu ise tam tersi bir duruş sergiledi! Çocukları bile öldüren ordu portresi çizen dizi, uzun zamandır AKP’ye yakınlığıyla bilinen bir çizgi izliyor! (BCK)
Yurt

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com