Kurtlar Vadisi bu muhtarın peşinde

Kurtlar Vadisi bu muhtarın peşinde
Dizi ve sinema filmlerinde rol oynayan Kestel ilçesine bağlı Ümitalan Köyü Muhtarı ve oyuncu Samet Sönmez, muhtarlığı bırakıp oyunculuğa ağırlık vereceğini söyledi. Kurtlar Vadisi Pusu ve Karadayı dizilerinden teklif alan muhtar Sönmez, “İyi projelerde ye

Bursadabugun internet sitesine konuşan Samet Sönmez, muhtarlığın yanında süt satıcılığı yaptığını, hem oyunculuk, hem süt işi, hem de muhtarlığın birlikte yürümediğini söyledi. Önümüzde yerel seçimler olduğuna dikkat çeken Samet Sönmez, "Muhtarlık güzel bir şey. Sonuçta insanlara hizmet ediyorsunuz. Muhtarların aldığı maaş zaten sigortasını ödemeye gidiyor. Ben muhtarlıktan bir şey beklemedim. Kendi işim olan süt satış işini yapıyorum. Bir yandan da oyunculuk olunca yorucu oluyor. Yerel seçimlerde aday olmayı düşünmüyorum. Tamamen oyunculuğa ağırlık vereceğim. İyi projelerde yer almayı düşünüyorum. Yaz aylarında Vah Başkanım Vah sinema filminde baştan sona yer aldım" diye konuştu.

Bursa'da çekilecek yeni bir dizi filmde rol alacağını kaydeden Sönmez, "Bu dizinin çekimleri muhtemelen 1-2 ay sonra başlayacak. Bu dizide başrol oyuncu olarak komiser karakterinde oynayacağım. Arka Sokaklar, Kanıt, Behzat Ç. gibi polisiye bir dizi olacak. İmajımı ona göre değiştirdim. Dizinin tamamı Bursa'da çekilecek. Dizi ile ilgili çekimler başladıktan sonra ne çıkacağını hep birlikte göreceğiz" dedi.

“KURTLAR VADİSİ’NDEN TEKLİF ALDIM”

Kurtlar Vadisi Pusu ve Karadayı dizilerinden teklif aldığını belirten Sönmez, "Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Uzun Hikaye sinema filminde polis karakterini, Alyazmalım dizisinde banka müdürü karakterini, Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde, Mudanya'da çekilen Vah Başkanım Vah dizisinde belediye başkanının adamı karakterini, Sırat dizisinde Savcı karakterini canlandırdım. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden geçen hafta 2 bölümlük teklif aldım. 2 bölüm beni tatmin etmediği için kabul etmedim. Çünkü Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin çekimleri zordur, aksiyonlu geçer. En az 3-4 bölüm oynarsan karakter olursun ve ölürsün. Zaten Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde İstanbul'un tamamını öldürdüler, adam kalmadı. Karadayı dizisinden teklif aldım. Karadayı dizisinde Veysel karakterini oynayacaktım. Karadayı dizisinde de teklife cevap vermekte geç kalınca rolü başkasına verdiler" diye konuştu. (VİK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com