Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar kurtuldu!

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar kurtuldu!
Kurtlar Vadisi Pusu'nun ATV ekranlarında yayınlanan 173. yeni bölümünde heyecan yine doruk noktadaydı. İşte son bölümde yaşanan gelişmeler...

Kurtlar Vadisi Pusu'nun ATV ekranlarında yayınlanan 173. bölümünde heyecan yine doruk noktadaydı. Kurtlar Vadisi Pusu izleyenler geçtiğimiz haftadan bu yana büyük bir sabırsızlıkla bu bölümü beklediler.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

POLAT ALEMDAR SURİYE'NİN ELİNDE

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar geçtiğimiz bölümde Esad'ın adamlarının eline düşmüştü. Polat, Esad'ın adamlarının elinde tutsak halde zindanlara getirildi. Esad yanlıları Polat Alemdar'ın yakalanmasını büyük bir sevinçle karşıladılar ve Polat'ın tutsak haliyle resimler çektirerek bunu kutladılar.

NAZİFE ANNE ABDÜLHEY VE CAHİT'İ KOVDU

Türkiye'de ise işler Polat Alemdar'ın Suriye'ye gitmesiyle tamamıyla karışmış durumda. Nazife Anne, Ömer Baba'nın kalp krizi geçirmesinin ardından hastaneye gider, hastanede durumu öğrenen Nazife Anne, Abdüleh ve Cahit'e 'siz neden abinizin peşinden gitmediniz, birşey olursa yüzüme nasıl bakacaksınız, defolun gidin buradan' dedi. Abdülhey ve Cahit giderlerken Polat'ın kızı Elif ikisinin peşinden giderek 'gitmeyin' dedi.

SAVCI LEYLA İHTİYARLARA ULAŞMA PEŞİNDE

Savcı Leyla ise Polat Alemdar'ı Suriye'ye gönderen ihtiyarlara ulaşmanın peşinde, Abdülhey ve Cahit'ten Eşref Bey'in telefonunu öğrenerek ihtiyarlara ulaşmaya çalışıyor.

İHTİYARLAR TOPLANTISINDA 'PATRİOT' DETAYI

Türkiye'ye yerleştirilecek olan Patriotların gündemde olması Kurtlar Vadisi Pusu'da konu olarak işlendi. İhtiyarlar heyetinin toplantısında Patriotların Türkiye'ye gelişinin sonuçları ve Batı ülkelerinin buna karşı alacağı davranışlar konuşuldu. İhtiyarlar başkanı ayrıca, heyet üyelerinin yetiştirilmiş özel ekipler tarafından korunacağı kararı alındığını açıkladı.

KARA, ABDÜLHEY VE CAHİT SURİYE'YE GİDİYOR

Kara, Polat'ın ofisinde Cahit ve Abdülhey'e Polat Alemdar'ın nerede olduğunu soruyor, cevap alamayınca Mete Aymar'ı zarflıyor ve Mete Aymar'da Polat'ın Suriye'ye gittiğini söylüyor. Kara da Abdülhey ve Cahit'e 'sizde Polat Alemdar'ın peşinden gidin' diyor. Cahit ve Abdülhey de 'beraber gidelim' dedi. Kara 'önce siz gidin, daha sonra duruma göre ben gelirim' dedi.

POLAT İÇİN SURİYE'DELER

Zülfikar ağa, Abdülhey, Cahit Suriye'ye muhaliflerin yanına gidiyorlar. Polat Alemdar'ın kurtulması için operasyon tertip ediliyor.

POLAT ALEMDAR'DAN MÜTHİŞ HAMLE!

Polat Alemdar Esad'ın adamlarının elinden müthiş bir hamleyle kurtuldu. Polat'a hap içirdiklerini sanan Esad'ın adamları başkanın yanına götürüyorlar, Polat Alemdar tek hamleyle başkanın silahını kapıyor ve hem başkanı hem de Esad'ın bir numaralı adamını vurdu. Fakat Polat Alemdar bu sefer muhaberatın eline düşüyor.

POLAT ALEMDAR'I KURTULDU!

Suriye'ye gelen Zülfikar ağa, Abdülhey ve Cahit muhaliflerle beraber Polat Alemdar'ı götüren muhaberat konvoyuna operasyon düzenliyor ve Polat Alemdar'ı kurtarıyorlar.

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA NESRİN ÇAKIR ŞOKU!

Kurtlar Vadisi Pusu'nun daha önceki bölümlerinde de rol alan Nesrin Çakır ölüyor, Reis kötü haberi Pusat Çakır'a gelerek veriyor. Nesrin Çakır'ın ölüm nedeni ise şüpheli, daha önce Nesrin Çakır ile evlilik kararı alan Mete'ye ihtiyarlar 'kaybetmek istemiyorsan vazgeç' diye uyarı yapmışlardı, Nesrin Çakır'ın ölümünde ise yerde oluşan lastik izleri izleyicilerde şüphe uyandırdı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com