Kurtlar, Vadi'ye ne zaman iniyor!

Kurtlar, Vadi'ye ne zaman iniyor!
Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezon ilk bölümü ne zaman yayınlanacak?

3 Kanal değiştiren Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonda yine yeni bir kanalla izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

VADİ SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Pana Film, daha önce aldığı kararla Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu sezon TNT'de yayınlanacağını açıklamıştı. Bütün dizilerin yeni bölüm ve fragman yayınladığı bu günlerde Vadi'nin sessizliği koruması, takipçileri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

POLAT ALEMDAR'A KAFA TUTACAK

15 Eylül'de sezona başlayacak olan dizinin yeni sezonunda kadroya Hanımın Çiftliği'nden Hakan Boyav dahil edildi. Dizide Kara karakterini canlandıracak olan Boyav, Polat Alemdar'a kafa tutacak.

"ÇOK SEVDİM DİZİYİ"

Hakan Boyav dizi ekibine dahil olması ile ilgili olarak duygularını şu sözlerle ifade etti;"Bu takıma katılmaktan çok mutluyum. Kurtlar Vadisi Türkiye'de çok önemli bir dizidir bana göre. İlk başladığından bu yana sokakta herkes konuşuyor, reyting rekorları kırıyordu. Biz de kendi içimizde güzel diziler yapıyorduk. Ama bir taraftan da Kurtlar Vadisi de hem reyting olarak hem de halkın gündeminde ağırlığını koymaya başlamıştı. Doğrusunu isterseniz bu dizide birinci bölümden itibaren çalışmak istemiştim. Çünkü sevdim diziyi.''

SİMGESİ SİYAH FULAR

Canlandıracağı karakterle ilgili bilgi vermeyi de ihmal etmeyen Boyav: "Karakterin ismi Kara. Devletin adamı olacak. Bu siyah fular da simgesi Kara'nın. Tabi daha henüz bir ve ikinci bölümleri çekiyoruz. Bu rol nasıl ilerler nasıl gelişir, bunu senaristler biliyor'' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com