KÜSAD Başarılara Doymuyor

KÜSAD Başarılara Doymuyor
Tavşanlı Dost Kalpler Derneğinin düzenlediği doğa konulu resim, fotoğraf ve poşet yarışmasının sonuçlandığı açıklandı.

Tavşanlı Dost Kalpler Derneğinin düzenlediği doğa konulu resim, fotoğraf ve poşet yarışmasının sonuçlandığı açıklandı. KÜSAD yarışmalar sonunda çok sayıda ödülkazandı.
Tavşanlı Dost Kalpler Derneğinin düzenlediği doğa konulu resim, fotoğraf ve poşet yarışması sonucunda Kütahya Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) üyelerinin birçok derecede ödül kazandıkları belirtildi.
Dost Kalpler Derneği'nin Organizasyonu Tavşanlı Belediyesi ve Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odasının destekleriyle düzenlenen 'Temiz İnsan-Temiz Çevre' proje yarışmalarının Türkiye çapında üç dalda yapıldığı belirtildi.
Projelerin yarıştığı dallar:'1.Cömert Doğaya Vefa Resim Yarışması,2.Yok olan çevre fotoğraf yarışması, 3.Poşete alternatif çanta tasarım yarışması.'
Tavşanlı Hüsnü Ordu Kültür Merkezinde yapılan ödül dağıtım töreni ve eserlerin sergilenmesine Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Tavşanlı Ticaret Sanayi Odası, Kütahya Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Necmettin Çetintaş, Tema Tavşanlı Temsilcisi ve çok sayıda sanatçı ile davetlinin katıldığı vurgulandı.
Kütahya'nın gözde sivil toplum kuruluşlarından olan KÜSAD üyeleri ise çok sayıda ödül aldı.
Cömert Doğaya Vefa Resim yarışmasında KÜSAD üyesi Ressam Arif Çelik 2'ncilik, Ramazan Genç 3'ncülük, KÜSAD üyesi Demet Kılıç mansiyon, KÜSAD üyesi Ressam Hidayet Şen mansiyon ödülü alırken; Yok Olan Çevre Fotoğraf yarışmasın da KÜSAD kurslarından yetişen üye Kadir Karakış ise Eber Gölünde Sona Doğru eseriyle birincilik kazandığı açıklandı.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com