Kuşadası'na uzaylılar geldi!

Kuşadası'na uzaylılar geldi!
Dünyanın ilk gezici UFO tırı, konuşlandığı Kuşadası Atatürk Meydan'ında yabancı turistlerin ilgi odağı oldu...

Ağustos tarihine kadar, beş gün boyunca meraklılarını ağırlayacak gezici müze her gün yüzlerce UFO meraklısı tarafından gezildi. Gezici UFO Müzesi, eski çağlardan bugüne kadar UFO ve uzaylıların tarihini yazılı ve görsel malzemeler, dijital fotoğraflar, gizli belgeler, analiz raporları, video görüntüleri ve özel tasarlanmış maketlerle destekleyerek meraklılara sergiliyor.

Gezici müzede dünya dışı zeki yaşam ve uzayla ilgili bilimsel bilgi ve bulguları paylaştıklarını iddia eden Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, 'Gezici UFO Müzesi projesi, ülkemizin her köşesindeki insanlarla, onların ayaklarına kadar giderek paylaşan bir bilimsel, sosyal ve kültürel sorumluluk projesidir' dedi.

Uzun yıllardır bu konuyla ilgili dünyanın değişik yerlerinde düzenlenen uzay, paranormal olaylar, dünya dışı zeki yaşam ve parapsikoloji kongrelerine konuşmacı olarak katıldığını ve araştırmalarını bilimsel bir platformda sürdürdüğünü öne süren Haktan Akdoğan, projeyi hiçbir finansal destek olmaksızın kendi kaynaklarıyla hayata geçirdiklerini söyledi. Haktan Akdoğan ayrıca, önünde büyük boyutlu bir UFO ve uzaylı maketi de bulunan Gezici UFO Müzesi tırının Kuşadası'nda gördüğü ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirererek, tırın Kuşadası'nın ardından Marmaris'e geçeceğini ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com