Kütahya 4. Tarım Fuarı açıldı

Kütahya 4. Tarım Fuarı açıldı
Kütahya'nın sürdürülebilir nitelikte bir ihtisas fuarı olma özelliğine sahip Tarım ve Hayvancılık, Seracılık ve Süt Ensdüstrisi Fuarı (KÜTAF) 4. kez ziyaretçileriyle buluştu

Frig Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen 4. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı, (KÜTAF'12) törenle ziyarete açıldı.
Törende konuşan Frig Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Hakkın Ön, Tarım Kredi Kooperatifleri, Ziraat Odası, Tarım İl Müdürlüğü ve Ticaret Borsası'nın desteklediği fuar da, 147 firmanın180 marka ile temsil edildiğini kaydetti.
Ön, 4 gün sürecek olan fuar tarım makineleri ve ekipmanları, organik gübre, tohum, yem gibi ürünlerin tanıtılacağını belirtti.
Bu yıl 4'ncüsünü gerçekleştirilen furda ziyaretçi sayısını en az 100 bin olarak hedeflediklerini belirten Hakkın Ön, "Fuar organizasyonunda Tarım İl Müdürlüğü, Tarım Kredi Kooperatifleri, Ziraat Odaları ve Ticaret Borsası bizden bir an olsun yardım ve desteklerini esirgemediler. Kurumlarımıza, firmamız adına şükranlarımı sunuyorum. Fuarımız 22 Nisan pazar akşamı saat 19.00'a kadar açık kalacak. Tüm bölge halkımızı fuara bekliyoruz" dedi.
Hakkı Ön, fuarda Kütahya'nın yanı sıra Afyonkarahisar, Uşak, Eskişehir ve Bilecik illerinden de çok sayıda firmanın stant açtığını belirtti.
Belediye Başkanı Mustafa İça da, Tarım Fuarı'nın her geçen yıl daha da büyümesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu kaydetti.
Fuarın açılış kurdelesi Kütahya Vali Vekili Cengiz Horozoğlu, Belediye Başkanı Mustafa İça, AK Parti İl Başkanı Mustafa Yenipazar, Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Seyfettin Baydar ve diğer yetkililer tarafından 'hayırlı olsun' temennisiyle kesildi.
Vali Vekili Horozoğlu ve prokotol mensupları fuarı gezerek, firmaların yetkililerinden ürünleri hakkında bilgiler aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com