“Kütahya bay pass edilmemeli”

“Kütahya bay pass edilmemeli”
AK Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu ve beraberindeki heyet Gazeteciler Cemiyetinde basın mensupları ile bir araya gelerek bilgi alış verişinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu ve beraberindeki heyet Gazeteciler Cemiyetinde basın mensupları ile bir araya gelerek bilgi alış verişinde bulundu.
Kamil Saraçoğlu'nun Gazeteciler Cemiyeti'nde basın mensuplarıyla buluşmasında konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, Kütahya basının çeşitli fedakarlıklar yaparak özveriyle çalıştığını belirterek, “Basın mensupları olarak olumlu ve olumsuz faaliyetleri objektif bakış açımızla Kütahya kamuoyuna aktarıyoruz. AK Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu'nun göreve geldiği günden beri samimi çalışmalarını yakından takip ediyorum” dedi.
Cemiyet Başkanı İhsan Tunçoğlu, hükümetin Türkiye genelindeki duble yol çalışmaları ve sigara yasakları başta olmak üzere olumlu faaliyetlerini takdirle karşıladığını belirterek, otoyol projelerinde Kütahya'nın bay pass edilmemesi gerektiğini, Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesine YÖK tarafından dekan, profesör ve öğretim üyesi atanması gerektiğini, Jandarma Eğitim Taburu'nun Kütahya'dan nakledilmesinin Kütahya ekonomisine zarar vereceğini ifade ederek, Kütahya'nın sorunlarını AK Parti heyetine aktararak bu sıkıntıların giderilmesi gerektiğini söyledi.
AK Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, Başkan Yardımcısı Mustafa Yenipazar, Merkez İlçe Başkanı Abdullah Atasever, Medya Tanıtım Sorumlusu Erhan Hisar ile Yönetim Kurulu Üyeleri Elmas Özbey ve Hayri Öz Gazeteciler Cemiyetine düzenlediği ziyarette basın mensupları ile bir araya gelerek bilgi alış verişinde bulundular.Saraçoğlu göreve seçildiği günden itibaren geçen 5 aylık süreçte parti teşkilatının çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

'HAVALİMANI KONUSU DA TAKİBİMİZDE'
Havalimanı konusunun Kütahya için ehemmiyetinin oldukça büyük olduğunu yineleyen Saraçoğlu, “Ankara'ya yaptığımız ziyaretlerde havalimanı konusunu da özellikle ilgili bakanlıklara hatırlatıyor, çalışmaların biran önce başlaması için çalışıyoruz. En son yaptığımız ziyaretlerimizde ve görüşmemizde Havalimanı kamulaştırması için ödeneğin bir kısmı geldi. Bu en kısa zamanda ilgililere dağıtılacak ve kamulaştırma sürecek. Daha sonra da ödeneğin kalan kısmı gelecek ve kamulaştırma tamamlandıktan sonra da bu yıl içerisinde inşallah ihaleye çıkacağız” şeklinde konuştu.

'HİZMETLERİN BİZZAT TAKİPÇİSİYİM'
Ak Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, göreve seçildiği günden beri Kütahya'ya hizmet etmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyleyerek “Hak ettiğimiz hizmetleri alabilmek için gerektiğinde yaramaz ama tatlı bir çocuk gibi davranarak istediğimizi almaya çalışacağız” dedi. Kütahya'ya hizmet ederken Kütahya'yı ilçe, belde ve köyleriyle bir bütün olarak ele aldıklarını ve bu şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını dile getiren İl Başkanı Saraçoğlu, “Seçilmemizden bu yana geçen 5 aylık kısa bir süre içerisinde Ankara'ya birçok defa ziyaretlerimiz oldu. Kütahya'nın hak ettiği hizmetleri alabilmesi için ilgili Bakanlıklar, Müsteşarlar ve Genel Müdürler ziyaret ederek gelen ve gelecek olan hizmetlerin bizzat takipçisi oluyoruz” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com