Kütahya Birlik ve Çözüm Derneği kuruldu

Kütahya Birlik ve Çözüm Derneği kuruldu
Sosyal paylaşım sitesinde kurulan grup ile hayat bulan Kütahya Birlik ve Çözüm Platformu 6 Nisan 2012 Cuma günü gerçekleştirdiği toplantı ile dernekleşti.

Sosyal paylaşım sitesinde kurulan grup ile hayat bulan Kütahya Birlik ve Çözüm Platformu 6 Nisan 2012 Cuma günü gerçekleştirdiği toplantı ile dernekleşti.
 
Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta platform olarak hayata geçen Kütahya Birlik ve Çözüm Platformu 6 Nisan 2012 Cuma günü Ispartalılar Konağı’nda yapılan ilk genel kurulu ile resmiyete geçti. Kütahya Birlik ve Çözüm Derneği yaptığı seçimde başkanlığa Fatma Ceyhan getirildi. İlk önce sosyal paylaşım sitesinde grup olan daha sonra platform haline gelen ve son olarakta dernekleşen Kütahya Birlik ve Çözüm Derneği başkanı Ceyhan yaptığı açıklamada
Şunları söyledi: “Derneğimizin yapılan genel kurul toplantısında yeni yönetim kurulu başkanlığına seçildim. Öncelikle orada bulunan ve beni destekleyen tüm dostlarıma Kütahya adına teşekkür ederim. İnşallah Kütahya için hayırlı olur. Amacımız artık sanalda toplanalım bir şeyler yapalım demek değil konuştuklarımızı icraata, faaliyetlere, projelere dönüştürmektir. Sanalda veya reelde laf üretmeyelim, Kütahya için birlik olalım ve çözüm yolları bulalım. Biz Kütahya için bir yola çıktık ve bu yolda siz değerli dostlarımızın desteklerini ilgilerini bekliyoruz. Üye olmak ve fikir almak isteyen arkadaşlarımıza kapılarımız açıktır. Biz bir siyasi oluşum yada herhangi bir siyasi partinin propaganda malzemesi değil Kütahya adına bir şeylerin kazandırılması için yola çıkan Kütahya sevdalılarız” dedi. Yapılan seçim sonrasında Fatma Ceyhan dernek başkanlığına, İbrahim Soyer Başkan yardımcılığına, Okan Gür ikinci başkan yardımcılığına, İnayet Sulamaz saymanlığa ve Metin Bate’de üyeliğe getirildi.
 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com